Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Desperados 3 - poradnik, solucja

Desperados 3 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia Desperados 3 poradnik, solucja

10 Misja - Back Alley Jazz - solucja, opis przejścia

Na tej stronie poradnika do gry Desperados 3 znajdziesz pierwszą część opisu przejścia misji 10 - Back Alley Jazz. Opisujemy dwa opcjonalne kroki, aczkolwiek zajęcie się nimi pozwoli ci przygotować się do głównej części zadania. Z naszej solucji dowiesz się jak pozyskać przebranie dla Kate oraz jak podsłuchać wszystkie rozmowy przeciwników.

W naszej solucji do misji 10 znajdują się odwołania do mapy atlasu świata, którą znajdziesz na pierwszej stronie tego rozdziału. Przykładowo oznaczenie (M10,5) informuje o tym, że powinieneś odszukać niebieski punkt o numerze 5 na mapie misji 10.

Zdobycie przebrania kurtyzany dla Kate

Wszyscy bohaterowie rozpoczynają misję w tym samym miejscu (M10,1) i początkowo nie musisz skradać się, bo przebywasz w ogólnodostępnej części miasta - Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Wszyscy bohaterowie rozpoczynają misję w tym samym miejscu (M10,1) i początkowo nie musisz skradać się, bo przebywasz w ogólnodostępnej części miasta. Twoim pierwszym zadaniem powinno być zdobycie przebrania dla Kate. Nie jest to absolutnie wymagane, ale będzie pomagało przez całą misją w odciąganiu przeciwników, których trudno byłoby pozbyć się w inny sposób.

Strój dla Kate będziesz mógł zdobyć na dachu domu uciech (M10,2). Dotrzyj do pokazanych na obrazku drzwi. Skorzystaj z nich i wybierz wyjście znajdujące się na dachu.

Zacznij flirtować Kate z zaznaczonym na obrazku bandytą po to żeby skupił na niej swój wzrok - Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Zacznij flirtować Kate z zaznaczonym na obrazku bandytą po to żeby skupił na niej swój wzrok. Dotrzyj w międzyczasie w to miejsce drugim bohaterem i pozbądź się podróżującej po dachu kurtyzany. Możesz już podprowadzić w to miejsce Kate i założyć przebranie.

Podsłuchanie 6 rozmów

Przeprowadzenie śledztwa powiązanego z osobami podejrzanymi w sprawie zaginięcia Waynea również jest opcjonalne - Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Przeprowadzenie śledztwa powiązanego z osobami podejrzanymi w sprawie zaginięcia Wayne'a również jest opcjonalne. Wykonanie opisanych poniżej kroków pozwoli ci zdobyć jedną z odznak oraz zidentyfikować właściwego podejrzanego. W przypadku pominięcia tego kroku musiałbyś docierać do kolejnych podejrzanych do momentu natrafienia na tego "właściwego".

Do podsłuchania jest w sumie 6 rozmów pomiędzy bandytami przebywającymi w różnych częściach Nowego Orleanu. Rozmowców rozpoznasz po pytanikach nad ich głowami. Pierwsza grupa to rozmówcy przebywający w ogólnodostępnych częściach miasta (M10,3). Do każdej z trzech rozmawiających par możesz zbliżyć się od razu po rozpoczęciu misji. Wysłuchaj rozmowy do końca. Otrzymasz dzięki temu 3 wskazówki jakie pseudonimy posiadają główni podejrzani.

Druga grupa to rozmówcy z zakazanych lokacji (M10,4), tzn - Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Druga grupa to rozmówcy z zakazanych lokacji (M10,4), tzn. tych, które oddzielone są czerwoną linią symbolizującą zakaz wstępu. Problem ten możesz rozwiązać korzystając z przebrania, ale nadal musisz unikać przeciwników Long Coats z zakazanych obszarów. Dla przypomnienia są oni w stanie zdemaskować Kate także podczas używania przez nią przebrania.

Za każdym razem zacznij od załączenia pola widzenia wroga Long Coat. Pozwoli ci to zbliżyć się do rozmawiających postaci bez ryzyka wszczęcia alarmu. Każdą z 3 nowych rozmów podsłuchaj w ukryciu.

Musisz połączyć wiedzę pozyskaną z obu kategorii rozmów - pierwsze rozmowy dotyczyły pseudonimów podejrzanych, a drugie tego czy dany podejrzany otrzymał list na temat poszukiwanego Waynea - Desperados 3: Zdobądź przebranie, podsłuchaj rozmowy - solucja, opis przejścia - Desperados 3 - poradnik do gry

Musisz połączyć wiedzę pozyskaną z obu kategorii rozmów - pierwsze rozmowy dotyczyły pseudonimów podejrzanych, a drugie tego czy dany podejrzany otrzymał list na temat poszukiwanego Wayne'a.

Wysłuchuj komentarzy Kate. W przykładzie z naszego obrazka udało się nam ustalić, że Jastrząb (The Hawk) był poszukiwaną osobą i że pod tym pseudonimem kryje się O'Neill z Przystani 9. Gra może jednak wylosować innego podejrzanego, tak więc postaraj się mimo wszystko podsłuchać wszystkich rozmów.