Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dołączyć do Zakonu Psijic w The Elder Scrolls Online Summerset The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Dodatek do Summerset wprowadza całkiem nowe drzewko rozwoju dowolnej postaci. Mowa oczywiście o drzewku Psijic Order. Umiejętności te skupiają się przede wszystkim na wsparciu i leczeniu, chociaż nie zabrakło także czegoś dla postaci, które nie posługują się magią. W tym przypadku Imbue Weapon pozwala na rzucenie zaklęcia na swoją broń, by ta z kolejnym atakiem zadawała dodatkowe obrażenia. Na szczególną uwagę jednak zasługuje Accelerate, czyli potężne wzmocnienie, które gwarantuje przyrost siły oraz chwilową szybkość poruszania się oraz Undo - umiejętność ostateczna cofania się w czasie, by wyleczyć rany odniesione podczas walki.

Dołączenie do Zakonu

Żeby w ogóle mieć możliwość otrzymania tego drzewka, musisz wypełnić kilka zadań. Pierwszym z nich będzie Queen's Decree, czyli główna misja otrzymana po przybyciu do głównej wyspy Summerset. Po jej wypełnieniu otrzymasz możliwość teleportowania się do Artaeum, gdzie po rozmowie z Loremaster Celarus otrzymasz kolejne zadanie - The Psijics' Calling. Zadanie to polega na zamknięciu kilku wyrw czasowych na terenie wyspy. Zanim jednak do tego dojdzie, będziesz musiał dostać się do Wasten Coraldale i zabrać ze skrzyni mapkę. Zadanie to może powodować pewne problemy, ponieważ miejsca z wyrwami nie będą oznaczone na twojej mapie. Wskazówką jest fakt, iż ręcznie przygotowaną mapkę znajdziesz w swoim ekwipunku, w zakładce Quests - Psijic Map of Summerset i jeżeli się zgubisz, zawsze możesz do niej wrócić.

Następnym krokiem przy wykonywaniu zadania jest zamykanie wyrw czasowych. W każdym przypadku przy zbliżaniu się do odpowiedniego miejsca na mapie, zostaniesz poinformowany o tym, że wyrwa znajduje się blisko twojej pozycji. Dobrym sposobem jest także zerkanie na kompas. Jeżeli zadanie to jest aktualnie zaznaczone w twoim dzienniku, na kompasie pojawiać się będą białe znaczniki, których nie sposób ominąć. Po zamknięciu wszystkich dziewięciu wyrw czasowych możesz wrócić do Celarusa, by zakończyć zadanie i otrzymać dostęp do drzewka umiejętności Psijic Order.