Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Nightblade jako Ranged DPS

Łotrzyk jest jedną z najlepiej sprawdzających się klas w zadawaniu obrażeń. Build ten poświęcony jest zadawaniu obrażeń na dystans (łucznik). W takim buildzie skupiamy się przede wszystkim na drzewku umiejętności pasywnych oraz łucznictwa. Jako, że łotrzyk posiada umiejętności i magiczne i fizyczne ciężko jest rozdysponować punkty w statystykach. Dobrze jest więc przeznaczyć taką ilość jakiej potrzebujemy. Jeśli postać korzysta z większej ilości umiejętności fizycznych, podnosimy statystyki wytrzymałości (stamina) a jeżeli magicznych, manę (magicka).

Rekomendowany build

W buildzie łucznika nie skupiamy się tylko na fizycznych atakach dystansowych lecz także na atakach magicznych. Największą zaletą łotrzyka jest jego wysoki współczynnik trafienia krytycznego oraz krytycznych obrażeń więc dobrym pomysłem jest inwestowanie w drzewko umiejętności pasywnych średniego pancerza. Jeśli walczymy przeciwko magom dobrze jest przerywać im czarowanie umiejętnością Venom Arrow. Do tego dokładany Focused Aim na kolejne obrażenia po czym przyciągniętego umiejętnością Silver Leash przeciwnika wykańczamy umiejętnością Impale. Umiejętność ostateczna świetnie sprawdza się przeciwko grupom przeciwników gdzie możemy przeskakiwać od jednego do drugiego przy czym ostatni odnosi największe obrażenia.

Nazwa umiejętności - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nazwa umiejętności

Opis umiejętności

1 - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

1. Poison Arrow + Morph na Venom Arrow

Umiejętność zadaje obrażenia fizyczne. Morph na przerywanie czarowania umiejętności przeciwnika oraz wytrącenie go z równowagi.

2 - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

2. Snipe + Morph na Focused Aim

Umiejętność zadaje obrażenia fizyczne. Morph na nałożenie klątwy zwiększającej obrażenia dystansowe oraz zwiększa możliwy zasięg atakowania przeciwnika

3 - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

3. Silver Bolts + Morph na Silver Leash

Umiejętność zadaje obrażenia fizyczne oraz ma szansę na zabicie nieumarłych lub daedrycznych przeciwników. Morph na przyciągnięcie celu do siebie i zadanie takiej samej ilości obrażeń fizycznych

4 - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

4. Assassin's Blade + Morph na Impale

Umiejętność zadaje obrażenia magiczne. Przeciwnicy z małą ilością życia dostają dodatkowo 300% obrażeń. Morph na możliwość używania umiejętności z daleka

5 - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

5. Strife + Morph na Swallow Soul

Umiejętność zadająca obrażenia magiczne oraz leczy nas za 25% zadanych obrażeń. Morph na zwiększenie uzdrowienia.

R - Nightblade jako Ranged DPS | Nightblade w The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

R. Death Stroke + Morph na Soul Harvest

Umiejętność zadaje ogromne obrażenia magiczne wprost proporcjonalnie do naładowanej umiejętności. Morph na zwiększenie odnawiania umiejętności podczas zabijania przeciwników.

Rekomendowane typy przedmiotów

Łotrzykiem (łucznikiem) skupimy się tylko na jednej broni głównej jakim jest łuk. Rozdysponujemy punkty statystyk po równo do magicka oraz stamina a umiejętności pasywne, którymi się posługujemy są związane ze średnim pancerzem. Kumulujemy więc przede wszystkim procentową szansę na trafienie krytyczne.

  • Łuk (Bow) - Do tego buildu potrzebujemy łuku. Dobrze jest mieć w nim zastosowaną cechę Precise, która zwiększa nam współczynnik trafień krytycznych lub Weighted, która zwiększa szybkość ataku. Jeżeli chodzi o zaklęcie to możemy zastosować obrażenia od żywiołu.
  • Średni pancerz (Medium Armor) - Żeby korzystać z umiejętności pasywnej zwiększającej nam współczynnik trafień krytycznych musimy korzystać z pięciu przedmiotów ze średniego pancerza. Dobrym pomysłem jest zastosowanie zaklęć na zwiększenie naszej wytrzymałości (stamina) żeby w czasie walki jej nie zabrakło.
  • Akcesoria - W pierścieniach oraz naszyjniku powinny znajdować się cechy zwiększające naszą wytrzymałość (stamina) lub redukcja jej konsumpcji. Oba warianty są przydatne.
  • Mundus Stone - Korzystamy z kamienia Thief, żeby zwiększyć naszą szansę na krytyczne trafienie.