Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

10. Poziom 50 | The Elder Scrolls Online The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Elder Scrolls Online jako gra MMO posiada maksymalny poziom doświadczenia, który możemy zdobyć. Z tego rozdziału dowiesz się jakie aktywności czekają na Ciebie po uzyskaniu tego poziomu oraz jak się odnosi do wcześniejszych zagadnień.

Champion system

Champion system dostępny jest po uzyskaniu 50 poziomu - 10. Poziom 50 | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry
Champion system dostępny jest po uzyskaniu 50 poziomu

Champion system odblokowuje się automatycznie po osiągnięciu pierwszego poziomu weteran (veteran rank #1). Po zdobyciu takiego poziomu, zostajesz oświecony (enlightement) i całe płynące z zabijania potworów czy zadań doświadczenie, zdobywane jest cztery razy szybciej . Po zdobyciu odpowiednio wysokiej ilości doświadczenia możemy przydzielić swój pierwszy punkt umiejętności czempiona. Do wyboru będziesz miał trzy główne kategorie, które różnią się rdzeniem stylu gry (mag, wojownik,łotrzyk). Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie żeby przydzielać punkty z innych obozów dla twojej klasy lecz będzie to po prosto marnotrawienie ich. Każde główne drzewko posiada umiejętności dla każdej klasy dlatego warto zapoznać się z każdym z nich, przed podjęciem decyzji. Poniżej znajdziesz kompletną listę umiejętności wraz z wymogami i szczegółowym opisem:

  • The Warrior (kolor pomarańczowy) - Odpowiada za ogólne ulepszenie statystyk związanych z wojownikami i tankami. Drzewka umiejętności skupiają się przede wszystkim na zwiększaniu zdrowia i przeżywalności. W skład drzewka wojownika wchodzą The Lord, The Lady i The Steed
  • The Mage (kolor niebieski) - Odpowiada za ogólne ulepszenie statystyk związanych z klasami uzdrowicieli oraz magów. Drzewka umiejętności skupiają się przede wszystkim na zwiększaniu many, zmniejszaniu jej zużycia i umiejętnościom ofensywnym. W skład drzewka maga wchodzą The Ritual, The Atronach oraz The Apprentice
  • The Thief (kolor zielony) - Odpowiada za ogólne ulepszenie statystyk związanych z klasami łotrzyków i łuczników. Drzewka umiejętności skupiają się przede wszystkim na zwiększaniu i lepszym zarządzaniu wytrzymałością (stamina). W skład drzewka złodzieja wchodzą The Shadow, The Lover oraz The Tower

The Apprentice

Nazwa umiejętności - 10. Poziom 50 | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nazwa umiejętności

Opis umiejętności

Elemental Expert

Zwiększa obrażenia od żywiołów ognia, lodu i elektryczności o 1% za każdy przydzielony punkt.

Elfborn

Zwiększa krytyczne obrażenia magiczne oraz moc leczenia o 1% za każdy przydzielony punkt.

Blessed

Zwiększa moc leczenia o 1% za każdy przydzielony punkt.

Spell Erosion

Ignoruje 1% obrony magicznej przeciwnika za każdy przydzielony punkt.

Vengeance

Gwarantuje magiczne trafienie krytyczne po trzech zablokowanych atakach magicznych. Umiejętność odblokowana zostaje po uzyskaniu 12 punktów drzewka.

Spell Precision

Zwiększa szanse na magiczne trafienie krytyczne o 12%. Umiejętność odblokowana zostaje po uzyskaniu 30 punktów drzewka

Foresight

Redukcja many następnego czaru o 80% po wypiciu dowolnej mikstury. Umiejętność odblokowana po uzyskaniu 75 punktów drzewka.

Arcane Well

Umiejętność posiada 20% szansy po zabiciu przeciwnika na otwarcie tajemnej studni, która odnawia tobie i wszystkim sojusznikom w obrębie 2.5m 1308 punktów many.

The Atronach

Nazwa umiejętności - 10. Poziom 50 | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nazwa umiejętności

Opis umiejętności

Heavy Weapon Expert

Zwiększa obrażenia od ataków lekkich i mocnych podczas używania buław i toporów o 1% za każdy wydany punkt.

Bow Expert

Zwiększa zadawane obrażenia od ataków lekkich i mocnych podczas korzystania z łuków o 1% za każdy wydany punkt.

Blade Expert

Zwiększa zadawane obrażenia od ataków lekkich i mocnych podczas używania mieczy jedno i dwuręcznych o 1% za każdy wydany punkt.

Staff Expert

Zwiększa zadawane obrażenia od ataków lekkich i mocnych podczas korzystania z kosturów zniszczenia (żywiołów) oraz leczenia o 1% za każdy wydany punkt.

Retaliation

Po każdym zablokowanym, mocnym ataku, otrzymujesz bonus zadawanych obrażeń o 30% przy następnym ataku. Umiejętność odblokujesz po uzyskaniu 10 punktów z drzewka.

Riposte

Podczas blokowania ataku, odbijasz 1776 obrażeń w atakującego. Efekt może następować co 5 sekund. Umiejętność odblokowana zostanie po uzyskaniu 30 punktów drzewka.

Butcher

Lekkie i mocne ataki zadają 5% więcej obrażeń w przeciwników poniżej 25% punktów życia. Umiejętność odblokowana zostanie po uzyskaniu 75 punktów drzewka.

Tactician

Wytrącasz przeciwników z równowagi po udanym uniku przed ich atakami. Umiejętność odblokowana zostaje po uzyskaniu 100 punktów z drzewka.

The Ritual

Nazwa umiejętności - 10. Poziom 50 | The Elder Scrolls Online - The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nazwa umiejętności

Opis umiejętności

Piercing

Zwiększa ignorowanie obrony celu ataki fizycznymi o 1% na każdy przydzielony punkt.

Precise Strikes

Zwiększa zadawane obrażenia krytyczne o 1% za każdy przydzielony punkt.

Thaumaturge

Zwiększa obrażenia od trucizn, chorób i magii o 1% za każdy wydany punkt.

Mighty

Zwiększa obrażenia od ataków fizycznych o 1% za każdy wydany punkt.

Opportunist

Zwiększa obrażenia twojego ataku po udanym przerwaniu czaru twojego przeciwnika o 15%. Umiejętność odblokowana zostaje po uzyskaniu 10 punktów drzewka.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie