Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fallout 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Fallout 3 - poradnik do gry

Fallout 3 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Fallout 3 to bardzo rozległa gra - wzbogacona o oficjalne dodatki staje się zaś jeszcze bardziej rozbudowana. Przygoda w postapokaliptycznym świecie może być niemożliwa do ogarnięcia przez pojedynczego gracza. Właśnie dlatego stworzono niniejszy poradnik. Zawiera on szczegółowy opis wszystkich zadań głównych i pobocznych - i to zarówno do podstawowej wersji gry, jak i jej rozszerzeń. Kompendium dopełniły opisy potworów, porady dotyczące kreacji postaci i jej rozwoju, walki oraz broni. Dla graczy, którzy pragną wycisnąć z rozgrywki ostatnie soki, przygotowano również zestawienie wszystkich osiągnięć (achievements), własnoręcznie wykonywanych broni oraz figurek trwale polepszających statystyki postaci. Całość zaopatrzono w serię przejrzystych map obrazujących każdy zakątek pustkowi oraz najważniejsze wnętrza.

Oto pełna zawartość poradnika:

  • opis wszystkich zadań głównych i pobocznych występujących w grze Fallout 3 oraz dodatkach do niego, wraz z alternatywnymi sposobami ich rozwiązania;
  • instrukcje dotyczące aktywacji dodatków oraz bonusów otrzymywanych po ich ukończeniu;
  • zestawienia potworów, talentów, schematów i figurek;
  • ponad sto map, pozwalających na pełne i wygodne poznanie świata gry;
  • wiele użytecznych porad pomagających podczas zmagań z przeciwnikami, kreowaniu postaci i eksploracji terenu.

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów „prehistorycznych”, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. Oprócz ponad 200 poradników, w swoim dorobku autorskim ma między innymi recenzje, zapowiedzi oraz teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki i taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując – w granicach rozsądku i wolnego czasu – na trofea i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę (szczególnie autorstwa Stephena Kinga) oraz seriale (z klasyki najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Fallout 3 - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 217, ilustracje: 995 .

Poradnik, opis przejścia, questy, mapy

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Poradnik, opis przejścia, questy, mapy

Oficjalne dodatki

Ostatnia aktualizacja : 15 września 2016, odwiedź Oficjalne dodatki

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Fallout 3 - poradnik do gry