Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wspomnienia pradawnych - finałowy boss | Pillars of Eternity poradnik Pillars of Eternity

Wspomnienia pradawnych (Memories of the Ancients)

Zadanie to zostanie automatycznie dodane do twojego dziennika po wskoczeniu do Otchłani na Wyspie Pochówków (Burial Isle) (M56,1). Twoim zadaniem jest odnalezienie i zmierzenie się z Thaosem.

Twoim pierwszym krokiem powinno być udanie się do pomieszczenie z adrową kolumną, zabicie wszystkich znajdujących się wrogów i rozmowa z Iovarą. Dowiesz się wielu interesujących informacji na temat swojej przeszłości. Udaj się następnie na drugi poziom ruin (M59,3). Będzie on całkowicie ciemny, aby rozświetlać drogę musisz cały czas iść do przodu.

Lokacja jest praktycznie całkowicie liniowa, więc musisz po prostu iść przed siebie, co chwilę będzie pokazywała się scenka z rozświetlaniem kolejnej części mapy po czym będziesz musiał pokonać kilku przeciwników. W końcowym pomieszczeniu znajdziesz drzwi prowadzące na trzeci poziom Breith Eaman (M59,7).

Poziom trzeci składa się z długiego, zakręconego podestu a na nich okrągłe platformy. Na każdej z nich pojawiać się będzie duch Thaosa i będzie się do nas odzywać. Można to całkowicie zignorować. Udaj się na główną platformę (M59,8). Tam porozmawiaj z Thaosem, nie uda ci się jednak uniknąć walki. Ożywione zostaną dwa duże posągi - Woedikański Sędzia (Woedica's Judge) i Woedikański Egzekutor (Woedica's Headsman).

W pierwszej kolejności zaatakuj Thaosa - Wspomnienia pradawnych - finałowy boss | Pillars of Eternity - Pillars of Eternity - poradnik do gry

W pierwszej kolejności zaatakuj Thaosa. Gdy jego życie spadnie mniej więcej do połowy przetransferuje się on swoją duszę do Woedikańskiego Sędziego lub Egzekutora. Teraz to właśnie na nim skup swój atak. W pierwszej kolejności zabij jednak posąg, w którym nie ma duszy Thaosa. Nie będzie ci on przeszkadzał potem w finalnej walce. Po zabiciu posągu z duszą Thaosa wróci on ponownie do swojego ciała i odzyska pełnię zdrowia. Ponownie skup na nim cały swój atak, aby jak najszybciej go zabić. Uważaj przede wszystkim na ataki obszarowe. Najlepszym rozwiązaniem będzie ustawienie każdego członka drużyny w innej części lokacji.

Po pokonaniu Thaosa będziesz mógł zdecydować co zrobić z jego duszą. Wybór ma znaczenie jedynie fabularne. Podejdź teraz do machiny (M59,9) i wybierz co ma się stać z zebranymi duszami. Wybór będzie miał wpływ jedynie na zakończenie.

Gratuluję! Ukończyłeś właśnie grę Pillars of Eternity. Niestety po obejrzeniu podsumowania nie będziesz mógł dalej grać.