Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poboczne zadania w Staropieśni | Pillars of Eternity poradnik Pillars of Eternity

Poboczne zadania w Staropieśni

Pieśni dzikich ostępów (Songs of the Wild)

Porozmawiaj z orlaninem Delemem, którego odnajdziesz na południowym placu (M39,4). Osoba ta poprosi drużynę o odnalezienie trzech rzadkich śpiewających ptaków.

Pierwszy z poszukiwanych ptaków to śpiewak chmur (Cloudsinger Songbird) i zdecydowanie najtrudniej jest do niego dotrzeć - Poboczne zadania w Staropieśni | Pillars of Eternity - Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pierwszy z poszukiwanych ptaków to śpiewak chmur (Cloudsinger Songbird) i zdecydowanie najtrudniej jest do niego dotrzeć. Gniazdo tego ptaka znajduje się w południowej części Świątyni Hylei (Temple of Hylea) (M58,3) i pokazane zostało na powyższym obrazku. Śpiewaka chmur najlepiej jest pozyskać przy okazji wizyty w świątyni mającej na celu rozwiązanie problemu przebywającego w tym miejscu podniebnego smoka.

Drugiego ptaka możesz odnaleźć w trakcie pobytu w Bliźniaczych Wiązach. Udaj się do dystryktu Gawęda (Hearthsong) i wejdź do Domu Glanfatan znajdującego się w północnej części mapy (M36,8). Zignoruj Llensi i zajrzyj do skrzyni niedaleko wejścia, bo znajduje się w niej śpiewający ptak Tiam (Tiam Songbird).

Uwaga - Nie musisz prosić Llensi o pozwolenie na zabranie ptaka. Jest to zresztą niewskazane, bo mógłbyś stracić punkty reputacji gdybyś np. spróbował ją zastraszyć. Jedyna wartościowa rzecz wynikająca z ewentualnego spotkania z Llensi jest taka, że dowiesz się, iż Delem planuje spożyć zbierane przez Ciebie ptaki.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie