Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Wizje i szepty (Visions and Whispers) - solucja poradnik Pillars of Eternity

Wizje i szepty (Visions and Whispers) - zadanie główne

Zadanie to otrzymasz po wyjściu z podziemnych ruin Cilant Lis (M2,8) i obejrzeniu na powierzchni rytuału (M2,9). Pozbieraj przedmioty, które pozostawili po sobie Calisca oraz Heodan, a następnie dotrzyj do południowego wyjścia z ruin. Zdecyduj się na odbycie sześciogodzinnej podróży do Leśnego Jaru (Valewood). Przejdź przez cały Leśny Jar i wybierz południowe wyjście z tej lokacji. Pozwoli ci to rozpocząć nową podróż, tym razem z zamiarem dotarcia do Złoconej Doliny (Gilded Vale).

Dusza, której musisz dotknąć - Pillars of Eternity: Wizje i szepty (Visions and Whispers) - solucja - Pillars of Eternity - poradnik do gry
Dusza, której musisz dotknąć

Po znalezieniu się w wiosce wykonaj kilka kroków do przodu (M4,1), dzięki czemu załączy się spotkanie z Urgeatem (jego przebieg jest liniowy, choć możesz zdecydować się na zdanie raportu z dotychczasowych podróży). Rozmówca zasugeruje udaje się na odpoczynek i skieruj się w rezultacie do Gospody Pod Czarnym Ogarem (M4,2). W gospodzie porozmawiaj z Pascą i zamów dowolny pokój (może to być ten darmowy). Zostaniesz uraczony wizją. Wyjdź z gospody i udaj się do dużego drzewa z wiszącymi ciałami (M4,1). Odszukaj tu zwłoki Caldary de Berranzi i dotknij jej duszy żeby z nią porozmawiać.