Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Pillars of Eternity? poradnik Pillars of Eternity

Ta strona poradnika informuje ile czasu potrzeba na przejście gry Pillars of Eternity. Różne warianty przejścia gry zostały tutaj podane, jak na przykład skupienie się na samej fabule, fabuła + dodatkowe aktywności i misje poboczne oraz skompletowanie wszystkich trofeów w celu ukończenia gry w 100%.

  1. Szybkie przejście gry Pillars of Eternity, skupiając się wyłącznie na samej fabule powinno ci zająć około 35 godzin, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Wynika to z tego, że w tej grze cRPG jest naprawdę dużo rzeczy do wykonania, a sama rozgrywka nie jest aż tak łatwa, jakby mogło się wydawać. Ponadto wybranie trudniejszego poziomu trudności znacząco wpłynie na czas ukończenia gry.
  2. Jeśli chodzi o dodatkowe aktywności jak na przykład zbieranie awanturników, ulepszanie swoich bohaterów, eksploracja świata czy też zwyczajnie, wykonywanie misji pobocznych, wtedy gra może potrwać znacznie dłużej, nawet do 63 godzin.
  3. Dla osób, które pragną zdobyć wszystkie możliwe trofea, aby cieszyć się ukończeniem gry w 100%, czas potrzebny na to może wynieść nawet do 100 godzin.