Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Twierdza - Od Nua poradnik Pillars of Eternity

Od Nua

Od Nua to tajemniczy labirynt zbudowany pod twierdzą, zwany również Bezkresnymi Ścieżkami - Pillars of Eternity: Twierdza - Od Nua - Pillars of Eternity - poradnik do gry

Od Nua to tajemniczy labirynt zbudowany pod twierdzą, zwany również Bezkresnymi Ścieżkami. Liczy w sumie 15 poziomów, a na każdym kolejnym spotykasz coraz silniejszych i liczniejszych przeciwników. Jest to jedna z najciekawszych lokacji w grze. Jej zbadanie (za wyjątkiem kilku pomieszczeń pierwszego poziomu) nie jest wymagane do ukończenia głównego wątku fabularnego gry, ale nie warto rezygnować z wyprawy. Nie zapuszczaj się jednak tam, mając niski poziom doświadczenia - przeciwnicy będą dla ciebie zbyt silni. W Od Nua natrafisz na wiele nawiązań do historii Jelenioborza oraz zamieszkujących je grup, więc na wczesnym etapie gry nie będziesz w stanie wyłapać wszystkich smaczków. Praktycznie na każdym poziomie czeka tam misja do wykonania, a niektóre z nich obejmują kilka pięter. Oprócz szeregu barwnych (i trudnych do pokonania) przeciwników, jak smoki czy ogry, w tunelach Od Nua jest dodatkowo bardzo dużo pułapek, warto więc często korzystać z trybu skradania. Jeśli poświęcisz na to wystarczająco dużo czasu oraz uwagi, możesz zyskać dziesiątki tysięcy monet znalezionych w skrzyniach oraz dzięki zebranym przedmiotom. Co jakieś dwa poziomy pojawia się możliwość skorzystania ze "schodów głównych", dzięki którym da się szybko zejść ze ścieżek lub przemieścić na ich dowolny poziom.

Uwaga - Szczegółowe omówienie (wraz z mapami) wszystkich poziomów Od Nua odnajdziesz w rozdziale z opisem przejścia gry.