Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Wzgórze Dziedzictwa - poboczne zadania, solucja poradnik Pillars of Eternity

Poboczne zadania na Wzgórzu Dziedzictwa

Bezpieczne Schronienie (Safe Haven)

Zadanie jest automatycznie dodawane po zobaczeniu scenki w której trzy Dargule próbują dostać się do dziewczynki - Saedy. Ma to miejsce w Rezydencji Valtasów (M24,4). Dziewczynkę tą musimy uratować. Pierwszym krokiem jest zabicie wszystkich przeciwników w rezydencji, których jest ich w sumie 6.

Teraz udaj się do Mauzoleum Valtasów (M24,2). Drzwi będą otwarte. Okazuje się, że Saedy nie ma w Rezydencji, a ukryła się właśnie tutaj - w grobowcu. Po krótkiej rozmowie każ jej udać się w kierunku Bramy Głównej.

Nam pozostaje przeszukać grobowiec. W grobie na samym środku znajduje się bardzo dobry przedmiot - Opalizująca Figurka Skarabeusza (Iridescent Scarab Figurine), która pozwala raz na odpoczynek przyzwać w czasie walki potężnego Skarabeusza, który będzie pomagał nam w walce. Uważaj jednak, bo sarkofag zabezpieczony jest pułapką.

Saeda znajdować się będzie przy Bramie Głównej (M24,1).

Alternatywne wybory:

Jeśli posiadasz Mechanikę na poziomie 5 możesz otworzyć zamknięte drzwi w rezydencji. W szafce znajdziesz ciekawy przedmiot - Czarno-Białego Kota, który może być twoim pupilem.