Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Wybrzeże Wiązów - poboczne zadania, solucja poradnik Pillars of Eternity

Poboczne zadania na Wybrzeżu Wiązów

Zapieczętowane pismo (The Sealed Missive)

W północno-wschodniej części Wybrzeża Wiązów natrafisz na Umierającego mnicha (Dying Monk) (M35,4). Porozmawiaj z nim. Poproszony zostaniesz o dostarczenie tytułowego zapieczętowanego pisma członkom zakonu przebywającym w Bliźniaczych Wiązach. Możesz przenieść pismo w nienaruszonym stanie do inwentarza lub złamać pieczęć. W tym drugim przypadku dowiesz się o artefakcie, który jest składowany pod podłogą w jednym z domostw w Dorzeczu Wiązów.

Miejsce odnalezienia rzadkiej zbroi w chatce w Dorzeczu Wiązów - Pillars of Eternity: Wybrzeże Wiązów - poboczne zadania, solucja - Pillars of Eternity - poradnik do gry
Miejsce odnalezienia rzadkiej zbroi w chatce w Dorzeczu Wiązów

Dotrzyj do dzielnicy Gawęda (Hearthsong) w Bliźniaczych Wiązach (Twin Elms) i skorzystaj z windy podróżującej do gospody Niebiańska Latorośl (Celestial Sabling) (M36,2). W jednym z pomieszczeń gospody natrafisz na Wysokiego mnicha (High Monk), któremu możesz przekazać otrzymane wcześniej pismo. W nagrodę zdobędziesz dodatnie punkty reputacji dla Bliźniaczych Wiązów.

Alternatywne rozwiązania:

W trakcie spotkania z Wysokim mnichem możesz skłamać i powiedzieć, że nic nie dostałeś od umierającego mnicha. Możesz również wyruszyć na poszukiwania przedmiotu, o którym była mowa w piśmie (nie trzeba łamać pieczęci - wystarczy skorzystać z informacji z tego poradnika). Musisz w tym celu wybrać się do dzielnicy Dorzecze Wiązów (Elms' Reach), które sąsiaduje z Gawędą. Wejdź do północnego Domu Glanfatan (M37,3) i załącz tryb skradania żeby zlokalizować sekretną skrytkę w podłodze. Możesz zabrać z niej rzadki lekki pancerz.