Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Szturmowy Wąwóz - poboczne zadania, solucja poradnik Pillars of Eternity

Poboczne zadania w Sztormowym Wąwozie

Prawdziwa Tożsamość (True to form)

Aby aktywować to zadanie musisz przyłączyć do drużyny Hiraviasa. Znajduje się on w lokacji Sztormowy Wąwóz na prawo od tajemniczych ruin, niedaleko ciała zabitego zwierzęcia (M28,3). Po przyłączeniu do drużyny porozmawiaj z nim i wypytaj o jego zwierzęcą formę. Będziesz potrzebować 12 Percepcji, 14 Mocy lub 14 Intelektu aby Hiravias zechciał mówić.

Dowiemy się, że jego zwierzęcą formą jest Jesienny Staelgar (Autumn Staelgar) i przez to nie jest akceptowany przez innych członków plemienia. Chce dowiedzieć się czegoś więcej o swojej formie, w tym celu musisz się udać do Bliźniaczych Wiązów (Twin Elms). Znajdź Tamwrna, który jest niedaleko Złocistego Gaju (The Golden Grove) w Dorzeczu Wiązów (Elms' Reach) (M37,5). Pozwól Hiraviasowi z nim porozmawiać. Nie powie on jednak niczego konkretnego i poleci szukać dalszej wiedzy w Krwawych Piaskach (Blood Sands) (M38), które znajdują się na północy Dorzecza Wiązów.

W Krwawych Piaskach znajdź cztery kamienne tablice. - Pillars of Eternity: Szturmowy Wąwóz - poboczne zadania, solucja - Pillars of Eternity - poradnik do gry
W Krwawych Piaskach znajdź cztery kamienne tablice.

Będąc już w Krwawych Piaskach musisz odnaleźć cztery kamienne tablice. Nie są one ukryte, znajdują się przeważnie w większych pomieszczeniach. Nie sposób ich pominąć eksplorując tą lokację. Jeśli masz jakiekolwiek problemy zerknij na mapę tej lokacji (M38). Po kliknięciu na lupę odezwie się do nas Hiravias.

Gdy już odnajdziesz wszystkie cztery tablice Hiravias powie ci, że chciałby udać się na Wyspę Pochówków (M56). Udaj się do Groty Ech (M56,4). Znajdziesz tam niejakiego Scathdena, którego zwierzęcą formą także jest jesienny staelgar, tak jak u Hiraviasa. Będzie on dążył do konfrontacji, chociaż Hiravias wcale jej nie będzie chciał. Aby uniknąć walki będziesz potrzebować 12 Stanowczości w pierwszej opcji dialogowej. W drugiej opcji dialogowej będziesz musiał dysponować jedną z trzech statystyk : 14 Mocy, 14 Stanowczości lub 14 Zręczności.

Jeśli nie spełnisz tych warunków będziesz musiał stoczyć pojedynek z Scathdenem oraz 4 staelgarami. Ważne abyś na początku zajął się druidem. Po zakończonym pojedynku porozmawiaj jeszcze z Hiraviasem i zabierz z ciała wroga bardzo dobrą halabardę.