Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Klasy postaci - podstawy poradnik Pillars of Eternity

Klasy postaci

W Pillars of Eternity występuje 11 klas postaci - Pillars of Eternity: Klasy postaci - podstawy - Pillars of Eternity - poradnik do gry

W Pillars of Eternity występuje 11 klas postaci. Każda z nich prezentuje odmienny styl walki i dysponuje unikalnymi zdolnościami oraz talentami. Klasy te są bardzo dobrze zbalansowane i tylko od gracza zależy, czy zdoła wykorzystać potencjał, jaki się w nich kryje.

W poniższym rozdziale przedstawiono wszystkie dostępne klasy: barbarzyńcę, wojownika, paladyna, łotrzyka, łowcę, maga, druida, enigmatyka, kapłana, mnicha oraz pieśniarza. Każdy z opisów składa się z czterech części: krótkiej charakterystyki klasy, procesu tworzenia postaci, jej rozwoju przez pierwszy etap gry oraz praktycznych porad odnośnie stylu gry i walki. Po przeczytaniu całości zyskasz ogólną wiedzę na temat tworzenia danej postaci oraz gry nią bez konieczności uczenia się na błędach.

Przy każdej z klas wybrano jeden, klasyczny model rozwoju. Nie oznacza to, że jest on jedynym właściwym. Nie bój się eksperymentować, ważne, by dobrze czuć się ze swoją postacią.