Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pillars of Eternity - Przewodnik: Mapa świata
Pillars of Eternity - Przewodnik: Mapa świata
Powiększ mapę

Pillars of Eternity: Świat gry - podstawy, mapa poradnik Pillars of Eternity

Świat gry

Powyżej znajduje się mapa świata gry Pillars of Eternity z zaznaczonymi wszystkimi najważniejszymi lokacjami. Żółte strzałki symbolizują główne przejścia pomiędzy sąsiadującymi ze sobą obszarami. Zielone strzałki oraz napisy symbolizują miejsca, w których do drużyny mogą dołączyć nowe osoby. Więcej informacji na temat potencjalnych towarzyszy znajduje się w rozdziale Drużyna oraz w opisie przejścia gry.

Mapa świata gry składa się z kilkudziesięciu lokacji, do których dostęp odblokowujesz w miarę postępów w głównym wątku fabularnym. Odkrywanie nowych miejsc odbywa się w charakterystyczny sposób. Z każdej lokacji wychodzi kilka dróg, które łączą ją z sąsiednimi. Aby odblokować kolejną lokację, należy podejść do odpowiedniej krawędzi mapy i kliknąć pojawiającą się ikonkę, tzw. "punkt wyjścia". Na jednej krawędzi mapy może znajdować się kilka takich punktów, dzięki którym można opuścić dane miejsce. Za pierwszym razem trzeba jednak znaleźć ten jeden, który odblokuje nową lokację. Jego położenie nie zawsze jest oczywiste. Wyjątkiem są lokacje powiązane z wątkiem głównym - te mogą się nie pokazać na mapie, nawet gdy użyjesz właściwego punktu z poprzedzającej lokacji. Zamieszczona powyżej mapa wskazuje, gdzie mniej więcej w danej lokacji znajduje się punkt wyjścia odpowiedzialny za odblokowanie nowej. Dzięki mapie możesz także zobaczyć, jaką drogę obrać, aby dostać się do odległych lokacji, zaznaczono na niej także miejsce spotykania kolejnych towarzyszy.

Gdy już uda ci się odnaleźć odpowiedni punkt wyjścia i kliknąć go, odblokuje się nowa lokacja, do której od tego momentu będziesz mieć dostęp - Pillars of Eternity: Świat gry - podstawy, mapa - Pillars of Eternity - poradnik do gry

Gdy już uda ci się odnaleźć odpowiedni punkt wyjścia i kliknąć go, odblokuje się nowa lokacja, do której od tego momentu będziesz mieć dostęp. Do odblokowanych lokacji możesz dostać się już z każdego miejsca.