Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Pety (Zwierzaki) | Drużyna poradnik Pillars of Eternity

Pety (Zwierzaki)

Przykładowy pet - Pillars of Eternity: Pety (Zwierzaki) | Drużyna - Pillars of Eternity - poradnik do gry
Przykładowy pet

Pety (zwierzaki) to dodatkowa atrakcja gry Pillars of Eternity przygotowana dla tych graczy, którzy chcą mieć w trakcie zabawy własne zwierzątko. Bardzo ważną informacją jest to, że poza podążaniem za głównym bohaterem nie mają one żadnych innych zastosowań. Pety, w przeciwieństwie np. do zwierzęcych towarzyszy łowców, nie biorą udziału w walkach. Nie mogą więc pomagać w eliminowaniu wrogów, ale z drugiej strony nie musisz się też martwić o to, że znajdą się na celowniku przeciwników. W danej chwili możesz mieć przyporządkowanego jednego peta i dokonuje się tego "przeciągając go" z inwentarza do odpowiedniego slotu na ekranie głównej postaci. Od tego momentu pet będzie pojawiał się w świecie gry.

Poniższa tabela prezentuje miejsca, w których możesz odnaleźć pety. Niektóre z nich są dość typowe (np. pies czy kot), ale zdarzają się też ich bardziej unikalne odmiany (np. miniaturowy animat).

PET

MIEJSCE ODNALEZIENIA

Białe żmijątko - Tiny White Wurm

Zbadaj drugi poziom Bezkresnych Ścieżek Od Nuy. Wejdź w interakcję z jajem żmija odnalezionym w północnej części mapy (M42,2).

Czarno-biały kot - Mix Cat

Zbadaj dokładnie Posiadłość Valtasów w dzielnicy Wzgórze Dziedzictwa w Zatoce Buntu (M24,4). Na taki krok zdecyduj się dopiero po ukończeniu pobocznego zadania Bezpieczne schronienie.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie