Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Morderca na wolności (The Assassin at Large) - solucja poradnik Pillars of Eternity

Morderca na wolności (The Assassin at Large) - zadanie główne

Zadanie to otrzymasz automatycznie po awansowaniu do trzeciego aktu gry, czyli po zaliczeniu głównego questu Pustelnica z Domu Hadretów (The Hermit of Hadret House). Po tym jak opuścisz miasto znajdziesz się właśnie na Moście Aedelwana (M17,1). Ruszaj na wschód, przechodząc przez Równiny na Krańcu Lasu (Woodend Plains) i docierając do Sztormowego Wąwozu (Stormwall Gorge). Skieruj się tu w stronę niedostępnego wcześniej zejścia do doliny (M28,2).

Tuż po zejściu na dół drużyna zostanie zatrzymana przez członków Bractwa Ołowianego Klucza (Leaden Key). Możesz spróbować wybronić się przed walką z pomocą perswazji, ale nie będzie to łatwe - zacznij od zastraszenia przeciwników i następnie przekonaj rozmówców, że podarujesz im życie jeśli odejdą. Jeśli rozmowa zakończy się niepowodzeniem to rozpocznie dość wymagająca potyczka. Po przystąpieniu do walk zaatakuj przede wszystkim czarodziejów i łotrzyków, na koniec zostawiając sobie wojowników. Możesz już dotrzeć do przejścia prowadzącego do Wybrzeża Wiązów (Elmshore) (M35). Przejdź przez tę lokację (przy moście porozmawiasz z Thaosem) i skorzystaj z południowo-wschodniego wyjścia. Doprowadzi Cię ono do Gawędy (Hearthsong), czyli do pierwszego obszaru Bliźniaczych Wiązów (Twin Elms).

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie