Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Legowiska wielkich smoków poradnik Pillars of Eternity

Legowiska wielkich smoków

W trakcie przemierzania świata gry w Pillars of Eternity drużyna napotyka wielu bardzo silnych przeciwników, których zamordowanie nie jest łatwą sprawą. Na szczególne wyróżnienie wśród tych elitarnych wrogów zasługują wielkie smoki, zwłaszcza że wytropienie i zabicie tych ogromnych latających bestii nagradzane jest osiągnięciem. Poniżej znajdują się informacje na temat legowisk wielkich smoków. W opisie lokalizacji każdego smoka podane są numer mapy z opisu przejścia oraz nazwa zadania, podczas wykonywania którego najlepiej jest dotrzeć do legowiska.

Cail Milczący - Pillars of Eternity: Legowiska wielkich smoków - Pillars of Eternity - poradnik do gry
Cail Milczący

Pierwszy z wielkich smoków to Cail Milczący. Potwora tego odnajdziesz w jaskini w Palących Wodospadach (Searing Falls) (M26,1), czyli w niewielkiej lokacji znajdującej się na wschód od Zatoki Buntu. Zaatakowaniem tego smoka najlepiej jest zająć się podczas zaliczania pobocznego zadania Żar Wiary (Cinders of Faith) zleconego przez Fyrgę w Zarzewiu (First Fires) (M22,4).

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie