Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pillars of Eternity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity: Bezkresne Ścieżki Od Nuy - podstawy poradnik Pillars of Eternity

Endless Paths of Od Nua

Bezkresne Ścieżki Od Nuy (Endless Paths of Od Nua) - opisy i mapy wszystkich poziomów lochów

Bezkresne Ścieżki Od Nuy (Endless Paths of Od Nua) to najbardziej rozbudowana sieć lochów znajdujących się w grze Pillars of Eternity. Do zbadania jest w sumie aż piętnaście ich poziomów. Na każdym z pięter na drużynę czekają zarówno walki jak i skarby nadające się do odkrycia. Oprócz tego pojawia się możliwość do zaliczenia szeregu opcjonalnych misji.

Omawiane lochy znajdują się pod warownią Caed Nua (mapa M13) i możesz do nich wkroczyć korzystając ze schodów w lochach warowni (M13,7). Bardzo ważną informacją jest to, że pełna eksploracja Bezkresnych Ścieżek nie jest obowiązkowa. Jeśli nie jesteś zainteresowany ich eksploracją to możesz ograniczyć się jedynie do częściowego zbadania pierwszego poziomu. Będzie to miało na celu dokończenie głównego zadania Stary Widzący poprzez pokonanie Maerwalda w bezpośrednim starciu.

Jeśli chcesz zbadać Bezkresne Ścieżki Od Nuy w stu procentach to nie musisz zajmować się tym od razu. Cały proces najlepiej jest rozłożyć sobie na raty, powracając na powierzchnię po zbadaniu kilku nowych poziomów z zamiarem uzupełnienia zapasów i udania się na odpoczynek (na każdym poziomie są schody, dzięki którym skrócisz sobie tę przeprawę). Jest to tym bardziej wskazane, że na niższych poziomach lochu przebywają silne potwory, z którymi początkująca drużyna najprawdopodobniej sobie nie poradzi. Na dotarcie na najniższe piętra najlepiej jest w rezultacie zdecydować się pod koniec gry, dysponując już odpowiednio silnymi podwładnymi.

Na kolejnych stronach znajdują się omówienia wszystkich poziomów Bezkresnych Ścieżek. Do opisu każdego piętra dołączona jest oczywiście mapa m.in. z zaznaczonymi skarbami, ukrytymi przejściami, pułapkami czy legowiskami silniejszych potworów.

Ważna informacja - Na dalszych poziomach Bezkresnych Ścieżek Od Nuy drużyna może wpaść na kilka przyjaźnie nastawionych postaci. W celu odbycia z nimi rozmów wymagana jest niestety znajomość engwitańskiego języka. Główny bohater może poznać ten język podczas zaliczania głównego zadania Nieśmiertelne dziedzictwo (Undying Heritage) w Zatoce Buntu. Dobrze jest więc wstrzymać się z wyprawami na niższe piętra dopóki nie ukończy się wspomnianego questu.