Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2009, 13:30

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: UTIII załatany, koniec Shadowbane odwleczony w czasie, środa w Xbox Live Arcade, demonstracja nowych przygód Wolverine w ofercie Xbox Live, Mistwalker pracuje nad nową marką i inne. Zapraszamy do lektury.

Unreal Tournament III

W sieci opublikowana została najnowsza łatka do strzelaniny Unreal Tournament III. Plik, jak i pełną listę zmian, znajdziecie w tym miejscu. Posiadacze edycji zakupionej za pośrednictwem Steama pobiorą go automatycznie w chwili ponownego uruchomienia.

Shadowbane

MMO o tytule Shadowbane, którego koniec był przewidziany na 1 maja, zostanie wyłączone dopiero 1 lipca. Francuski koncern Ubisoft zdecydował się na wydłużenie okresu z uwagi na spore wsparcie ze strony społeczności gry.

Grand Slam Tennis i Tiger Woods PGA Tour 10

Firma Electronic Arts poinformowała, że gry sportowe Grand Slam Tennis oraz Tiger Woods PGA Tour 10 trafią do europejskich sklepów 12 czerwca, a więc tydzień wcześniej, niż do tej pory sądziliśmy. Tego samego dnia do sprzedaży wprowadzone zostanie urządzenie Wii MotionPlus, zwiększające dokładność Wiimote’a. Znajdziemy je także w zestawach z obiema produkcjami EA.

Xbox Live Arcade

Już jutro w ofercie Xbox Live Arcade zadebiutują trzy produkcje – nowoczesna przeróbka kultowego Arkanoid (Arkanoid Live), chodzona bijatyka Zombie Wranglers oraz kolejna historyczna produkcja – Space Invanders Extreme. Wszystkie będą kosztować 800 punktów MS.

X-Men Origins: Wolverine

W ofercie Xbox Live Marketplace zadebiutowała wersja demonstracyjna dobrze ocenianej gry akcji X-Men Origins: Wolverine.

GTA

Twórcy cyklu GTA, w tym ostatniej jego odsłony, Sam i Dan Houser zostali uwzględnieni wśród 100 najbardziej wpływowych osób 2009 roku według amerykańskiego magazynu TIME - według autorów listy zasłużyli na to za stworzenie wirtualnego świata, z którego nie ma się ochoty wychodzić. Umieszczono ich na miejscu 43.

Broken Sword

Twórca marki Broken Sword – Charles Cecil – prowadzi rozmowy z firmą produkcyjną Radar Pictures (m.in. Ostatni Samuraj, Kroniki Riddika) w sprawie nakręcenia filmu opartego na przygodach George’a Stobbarta. Wstępne prace są prowadzone już od 2007 roku.

Mistwalker

Studio deweloperskie Mistwalker, odpowiedzialne za wyprodukowanie jRPG Blue Dragon i Lost Odyssey, pracuje nad zupełnie nową marką. Z informacji podanych przez Hironobu Sakaguchiego wynika, że gra zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Sacred 2: Fallen Angel

Zeno Clash

Hotel Giant 2

Spyborgs

Grand Slam Tennis

Madden NFL 10 PS3

Madden NFL 10 X360

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Tekken 6

MySims Agents

PDC World Championship Darts 2009

Secret Agent Clank

Volvo – The Game

Masters of Belial

Bionic Commando

The BIGS 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Burnout Paradise

Fight Night Round 4

Fable II

Overlord II

Star Wars: The Old Republic

Call of Juarez: Więzy Krwi video zapowiedź

SBK 09: Superbike World Championship

America's Army 3 #1

America's Army 3 #2

Prototype

R.U.S.E.

Spore: Kosmiczne przygody

X-Men Origins: Wolverine

Wywiad z Agnieszką Chylińską

Fallout 3: Broken Steel

gry