Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (PSP)
OkładkaSOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (PSP)

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 PSP

SOCOM: Fireteam Bravo 3 to kolejna część popularnej gry taktycznej. Kierowany przez gracza zespół komandosów przenosi się na zróżnicowane pola bitew i za pomocą kul oraz bomb stara się ukończyć przydzieloną misję.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 Premiera PSP

16lutego2010

pudełko PL

19lutego2010

producent: Slant Six Games wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

SOCOM: Fireteam Bravo 3 został przygotowany specjalnie z myślą o konsoli Playstation Portable. Zadania tego podjęli się ludzie z Sony Computer Entertainment we współpracy z dowództwem U.S. Naval Special Warfare. Właśnie ten fakt odróżnia trzeciego SOCOM’a od innych produkcji tego typu. Zawodowi żołnierze przez cały okres dewelopingu służyli cennymi radami i zdobytym doświadczeniem co bezsprzecznie widać podczas zabawy.

Fabuła Fireteam Bravo 3 wzorem poprzednich części skupia się wokół prawdziwych organizacji i wydarzeń. Nie ma tu miejsca na wyssane z palca bzdury bądź technologie rodem z Gwiezdnych Wojen. Tym razem oddział Fok musi odnaleźć i przesłuchać tajemniczego agenta KGB. Alexander Gozorow, gdyż tak ma na imię szpieg, najprawdopodobniej posiada dostęp do ważnych informacji dotyczących ataku nuklearnego na wielką skalę. Zagraża to całemu światu i wymaga natychmiastowej interwencji. Nie trudno się domyślić, że historia jest tylko pretekstem by przegonić gracza po najciekawszych lokacjach rozmieszczonych na całym globie

Kampania dla pojedynczego gracza składa się z szeregu uporządkowanych chronologicznie misji. Każde zadanie posiada kilka istotnych celów, które wymagają ukończenia by móc kontynuować zabawę. Istotne jest jednak to, że nie trzeba wykonywać je w przewidzianej przez twórców kolejności. O priorytetach zleceń decyduje wyłącznie gracz, który ma pełną swobodę działania. Kontrolowany przez niego oddział posiada dostęp do kilkudziesięciu typów broni opisanych wszelkimi statystykami. Każda z nich została stworzona na bazie prawdziwych odpowiedników i posiada rzeczywiste wady i zalety. Urozmaiceniem są pojazdy oraz wsparcie lotnicze dostępne po uzyskaniu wystarczającego poziomu Command Equity. W połączeniu z licznymi komandami i precyzyjnym sterowaniem owocuje to rozrywką na bardzo wysokim poziomie.

Siłą napędową każdego SOCOM’a jest tryb multiplayer. W tym wypadku dzięki Wi-Fi w zabawie bierze udział do 16 graczy. Dodatkową atrakcją jest możliwość przystąpienia do każdej z misji w trybie kooperacji. Zapewnia to tony adrenaliny w polewie składającej się z pracy zespołowej i indywidualnego profesjonalizmu. Oczywiście wszyscy gracze mogą porozumiewać się za pomocą voice chatu oraz korzystać z reszty dobrodziejstw gry przez sieć. W ich skład wchodzą medale przyznawane za niecodzienne osiągnięcia, tablice wyników oraz potyczki klanowe.

Ostatnia modyfikacja 4 stycznia 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 151 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB