Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (PSP)

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 PSP

SOCOM: Fireteam Bravo 3 to kolejna część popularnej gry taktycznej. Kierowany przez gracza zespół komandosów przenosi się na zróżnicowane pola bitew i za pomocą kul oraz bomb stara się ukończyć przydzieloną misję.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (PSP)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

16lutego2010

19lutego2010

pudełko PL

SOCOM: Fireteam Bravo 3 został przygotowany specjalnie z myślą o konsoli Playstation Portable. Zadania tego podjęli się ludzie z Sony Computer Entertainment we współpracy z dowództwem U.S. Naval Special Warfare. Właśnie ten fakt odróżnia trzeciego SOCOM’a od innych produkcji tego typu. Zawodowi żołnierze przez cały okres dewelopingu służyli cennymi radami i zdobytym doświadczeniem co bezsprzecznie widać podczas zabawy.

Fabuła Fireteam Bravo 3 wzorem poprzednich części skupia się wokół prawdziwych organizacji i wydarzeń. Nie ma tu miejsca na wyssane z palca bzdury bądź technologie rodem z Gwiezdnych Wojen. Tym razem oddział Fok musi odnaleźć i przesłuchać tajemniczego agenta KGB. Alexander Gozorow, gdyż tak ma na imię szpieg, najprawdopodobniej posiada dostęp do ważnych informacji dotyczących ataku nuklearnego na wielką skalę. Zagraża to całemu światu i wymaga natychmiastowej interwencji. Nie trudno się domyślić, że historia jest tylko pretekstem by przegonić gracza po najciekawszych lokacjach rozmieszczonych na całym globie

Kampania dla pojedynczego gracza składa się z szeregu uporządkowanych chronologicznie misji. Każde zadanie posiada kilka istotnych celów, które wymagają ukończenia by móc kontynuować zabawę. Istotne jest jednak to, że nie trzeba wykonywać je w przewidzianej przez twórców kolejności. O priorytetach zleceń decyduje wyłącznie gracz, który ma pełną swobodę działania. Kontrolowany przez niego oddział posiada dostęp do kilkudziesięciu typów broni opisanych wszelkimi statystykami. Każda z nich została stworzona na bazie prawdziwych odpowiedników i posiada rzeczywiste wady i zalety. Urozmaiceniem są pojazdy oraz wsparcie lotnicze dostępne po uzyskaniu wystarczającego poziomu Command Equity. W połączeniu z licznymi komandami i precyzyjnym sterowaniem owocuje to rozrywką na bardzo wysokim poziomie.

Siłą napędową każdego SOCOM’a jest tryb multiplayer. W tym wypadku dzięki Wi-Fi w zabawie bierze udział do 16 graczy. Dodatkową atrakcją jest możliwość przystąpienia do każdej z misji w trybie kooperacji. Zapewnia to tony adrenaliny w polewie składającej się z pracy zespołowej i indywidualnego profesjonalizmu. Oczywiście wszyscy gracze mogą porozumiewać się za pomocą voice chatu oraz korzystać z reszty dobrodziejstw gry przez sieć. W ich skład wchodzą medale przyznawane za niecodzienne osiągnięcia, tablice wyników oraz potyczki klanowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 149 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Twórcy SOCOM-a pracują nad sieciową odsłoną cyklu Resident Evil?
Twórcy SOCOM-a pracują nad sieciową odsłoną cyklu Resident Evil?

wiadomość2 listopada 2010

Z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez serwis Kotaku wynika, że firma Capcom zleciła zewnętrznemu zespołowi deweloperskiemu opracowanie nowej, sieciowej odsłony cyklu Resident Evil. Kolejną ekipą, która została w ten sposób wyróżniona przez Japończyków jest rzekomo kanadyjskie studio Slant Six Games.

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10
Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

wiadomość8 kwietnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

Nadchodzi SOCOM 4
Nadchodzi SOCOM 4

wiadomość5 marca 2010

SOCOM, czyli jedna z najpopularniejszych serii sieciowych strzelanin na konsole z rodziny PlayStation doczeka się jeszcze w tym roku kontynuacji. Na oficjalnym blogu, Jeremy Dunham z Zipper Interactive ujawnił, że trwają prace nad SOCOM 4.

Wieści ze świata (Red Faction, MotoGP 09/10, SOCOM Fireteam Bravo 3)
Wieści ze świata (Red Faction, MotoGP 09/10, SOCOM Fireteam Bravo 3)

wiadomość18 lutego 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Xbox Live Arcade bez gier Midway, Lord British wraca do branży gier, europejskie daty premiery Ninety-Nine Nights II i MotoGP 09/10, kontrowersyjne kody w pudełku z SOCOM Fireteam Bravo 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (DAoC, TOP100 PC Gamera, SOCOM Fireteam Bravo 3) 8/1/10
Wieści ze świata (DAoC, TOP100 PC Gamera, SOCOM Fireteam Bravo 3) 8/1/10

wiadomość8 stycznia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery nowego SOCOM na PSP, europejski Dark Age of Camelot w rękach Mythic Entertainment, Scrap Metal 3D, nowe myszki Mad Catz, nowa gra twórców Split/Second i inne. Zapraszamy do lektury.