Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2009

Poradnik: Company of Heroes: Chwała Bohaterom

Redakcja GRYOnline.pl, 7 maja 2009, 21:10

„Witaj w poradniku do trzeciej już odsłony Kompanii Braci. Oczywiście bawiąc się grą jesteś zobligowany do realizowania tylko głównych celów by ukończyć kolejny scenariusz, jednak znajdziesz tutaj również solidną garść porad, która – mam nadzieję – pozwoli ci zdobyć wszystkie upragnione medale i zasłużyć na dozgonną wdzięczność dowództwa."

Codemasters przesuwa premierę Operation Flashpoint: Dragon Rising
Codemasters przesuwa premierę Operation Flashpoint: Dragon Rising

ziooleck, 7 maja 2009, 19:30

Wirtualne pola bitwy od dawna posiadały rzesze zwolenników. W końcu nic tak nie przyciąga do ekranu jak kanonada wybuchów, strzałów i okrzyków nacierających żołnierzy. Niestety, komputerowa wojna często wymaga sporych nakładów pracy. Nie inaczej jest w przypadku długo oczekiwanego Operation Flashpoint: Dragon Rising, którego premiera została przesunięta na jesień 2009.

Muzykalne Activision zaatakuje jesienią
Muzykalne Activision zaatakuje jesienią

ziooleck, 7 maja 2009, 18:00

Activision nie przestaje zaskakiwać. Kilka godzin temu mogliście podziwiać unikalny kontroler Dj Hero. Firma postanowiła iść za ciosem i ujawniła "muzyczny" plan wydawniczy na nadchodzącą jesień. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na liście znajdziemy takie szlagiery jak kontynuację Guitar Hero i oryginalne Band Hero.

Gra Mythos nadal w produkcji

Hed, 7 maja 2009, 14:09

Firma HanbitSoft przekazała, że ciekawa produkcja MMO Mythos jest bezpieczna i znajduje się nadal w procesie tworzenia. Dzieło początkowo było opracowywane przez studio Flagship, które niestety zostało zamknięte wskutek problemów finansowych. Prawa do tytułu trafiły do koreańskiego przedsiębiorstwa, zajmującego się również inną grą amerykańskiego dewelopera, czyli Hellgate: London.

Królewska 57 - odc. 49 - Słaby punkt
Królewska 57 - odc. 49 - Słaby punkt

Antoni Łuchniak & fsm, 7 maja 2009, 13:39

W życiu każdego twardziela przychodzi taki moment, że już ma się dosyć.

Kontroler Dj Hero ujawniony
Kontroler Dj Hero ujawniony

ziooleck, 7 maja 2009, 12:50

Seria Guitar Hero rozrasta się do niebotycznych rozmiarów. Pomijając liczne spin-offy i nadchodzącą piątą część gry, twórcy zapragnęli poszerzyć muzyczne horyzonty. Inwazję ma rozpocząć nowatorskie DJ Hero, które wraz z zaprezentowanym dzisiaj kontrolerem powinno zaskarbić przychylność wielbicieli elektronicznego brzmienia.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2009)

Jiker, 7 maja 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ostateczne połączenie ATI i AMD, nowy patch do Empire: Total War, nowa data premiery Virtua Tennis 2009, zapowiedziano nową odsłonę Yakuzy, reputacja firm według Forbesa i inne. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze konkretne informacje o Modern Warfare 2
Pierwsze konkretne informacje o Modern Warfare 2

fsm, 7 maja 2009, 11:25

Chyba każdy szanujący się miłośnik gier FPS czeka z wytęsknieniem na pierwsze konkretne informacje (i obrazki) o Modern Warfare 2. Póki co nowych materiałów wizualnych brak, ale za to mamy małe co nieco dotyczące samej rozgrywki.

Nintendo wciąż górą – wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny

Hed, 7 maja 2009, 11:22

Firma Nintendo ogłosiła wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny oraz prognozy na przyszłość. Jak można było się spodziewać korporacja odnotowała wzrost w kwestii sprzedaży oraz zysków. Przez okres 12 miesięcy zakończony 31 marca tego roku sprzedaż produktów urosła o 9 procent względem wcześniejszego roku finansowego. Twórcy Wii i DS-a odnotowali również przychody większe o 14 procent.

Zostań managerem Playboya
Zostań managerem Playboya

ziooleck, 7 maja 2009, 10:30

Hugh Hefner od dawna próbuje zdobyć serca graczy. Kilka lat temu w czytniki naszych sprzętów uderzył Playboy: The Mansion. Tym razem inwazja króliczych ogonków przybrała zgoła inną formę. Angielska firma Jolt Online zapowiedziała MMO o wiele mówiącym tytule Playboy Manager.

EVE Online z 300 tysiącami graczy
EVE Online z 300 tysiącami graczy

Jiker, 7 maja 2009, 10:30

Islandzka firma CCP udostępniła nam najnowsze dane statystyczne obrazujące aktualną popularność gry MMO o tytule EVE Online. Okazuje się, że w tę niezwykle rozbudowaną produkcję gra już 300 tysięcy osób na całym świecie.

Najciekawsze okazje na weekend 9-10 maja

fsm, 7 maja 2009, 10:11

Witamy wszystkich w nowym cyklu cotygodniowych newsów. Zadaniem tych wiadomości będzie przedstawienie Wam najciekawszych pozycji z różnych miejsc sprzedających gry (i nie tylko) w dobrych cenach. Pod koniec każdego tygodnia będziemy przeglądać różne oferty kilku sklepów i prezentować najciekawsze z punktu widzenia graczy produkty. Wszystko opiszemy w ładnej i składnej formie, tworząc tym samym mini przewodnik po najfajniejszych ofertach dostępnych dla graczy w danym tygodniu.

Fuel - wymagania sprzętowe, Games for Windows LIVE i SecuROM
Fuel - wymagania sprzętowe, Games for Windows LIVE i SecuROM

fsm, 7 maja 2009, 10:11

Dzięki informacjom zamieszczonym na oficjalnej stronie Codemasters wiemy już, jakiej maszyny będziemy potrzebować, by cieszyć się zapiaszczonymi i zardzewiałymi wozami mknącymi w objęcia trąby powietrznej. Innymi słowy – znamy wymagania sprzętowe dla gry Fuel.

Kondycja finansowa THQ i przyszłość marek Company of Heroes, Dawn of War, Saints Row, Warhammer 40.000

Hed, 7 maja 2009, 09:59

Ubiegły rok finansowy nie był najlepszy dla THQ, jednego z większych światowych wydawców gier. Z przedstawionego podsumowania wynika, że w ciągu 12 miesięcy od marca 2008 roku firma straciła 431 miliony dolarów, czyli więcej niż w latach poprzednich. Obniżyły się również wpływy ze sprzedaży. Wydawca planuje jednak wyjść z tej niewątpliwej zapaści, a ratunkiem będzie więcej dobrych produkcji.

Atari wyjaśnia kontrowersje wokół Pogromców Duchów
Atari wyjaśnia kontrowersje wokół Pogromców Duchów

Jiker, 7 maja 2009, 09:59

Wygląda na to, że opisana przez nas wczoraj kwestia praw wydawniczych do najnowszej produkcji o Pogromcach Duchów została ostatecznie wyjaśniona. Z nowego oświadczenia wystosowanego przez firmę Atari wynika, że zmiany zostały wprowadzone jedynie na rynku europejskim. Edycje amerykańskie trafią do tamtejszych sklepów zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Prezentacja Sadness już za miesiąc
Prezentacja Sadness już za miesiąc

ziooleck, 7 maja 2009, 09:40

Pamiętacie jeszcze Sadness? Zapowiedziana blisko trzy lata temu gra miała łączyć elementy survival horroru z interaktywnym filmem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że za produkcję tytułu odpowiada krakowskie studio Nibris. Po kilku miesiącach milczenia deweloper oznajmił, że zaprezentuje swoje dzieło podczas tegorocznego E3.

Pełna lista utworów z kompilacji Guitar Hero: Smash Hits

Jiker, 7 maja 2009, 08:20

Po wielu tygodniach oczekiwania i ujawniania etapami kolejnych zestawów utworów z Guitar Hero: Smash Hits, koncern Activision zdecydował się wreszcie na zaprezentowanie pełnej listy kompozycji, które odegramy w pierwszej tak szerokiej kompilacji w ramach marki GH.

Studio 3D Realms zamknięte. Co z Duke Nukem Forever?
Studio 3D Realms zamknięte. Co z Duke Nukem Forever?

Hed, 7 maja 2009, 06:45

Według kilku serwisów znane studio 3D Realms, odpowiedzialne między innymi za tworzonego kilkanaście lat Duke Nukem Forever, zostało zamknięte z powodu kłopotów finansowych. Podobno informację potwierdzają rzetelne źródła, według których pracownicy dewelopera zostali odesłani do domów. Wczesne doniesienia wskazywały również na kłopoty niedawno wskrzeszonej firmy Apogee.