Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 maja 2009, 21:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Company of Heroes: Chwała Bohaterom

„Witaj w poradniku do trzeciej już odsłony Kompanii Braci. Oczywiście bawiąc się grą jesteś zobligowany do realizowania tylko głównych celów by ukończyć kolejny scenariusz, jednak znajdziesz tutaj również solidną garść porad, która – mam nadzieję – pozwoli ci zdobyć wszystkie upragnione medale i zasłużyć na dozgonną wdzięczność dowództwa."

„Witaj w poradniku do trzeciej już odsłony Kompanii Braci. Oczywiście bawiąc się grą jesteś zobligowany do realizowania tylko głównych celów by ukończyć kolejny scenariusz, jednak znajdziesz tutaj również solidną garść porad, która – mam nadzieję – pozwoli ci zdobyć wszystkie upragnione medale i zasłużyć na dozgonną wdzięczność dowództwa. Całość okraszona sporą liczbą obrazków, tym razem konkretnych rozmiarów. Przy okazji – chciałbym zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż obrazki te nie tylko pełnią funkcję ozdobnika (to ich drugorzędna rola), ale przede wszystkim niosą konkretną informację. Każda z rycinek jest więc tak „ustawiona”, by pokazywać jak największą liczbę wrażych jednostek, kluczowy moment gry, najważniejsze działanie gracza i dopiero ostatecznie – jakąś widowiskową akcję. I wiele z nich nie powstałoby gdyby nie moja wirtualna brawura ;-P. Grałem na wysokim poziomie trudności (oczko niżej od najwyższego) i polskojęzycznej wersji 2.501 programu. Życzę miłej zabawy z grą!” - „PaZur_76”

Company of Heroes: Chwała Bohaterom - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Company of Heroes: Chwała Bohaterom w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.