Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2009

Piwo i Orzeszki – Virtual Reality
Piwo i Orzeszki – Virtual Reality

Fulko de Lorche, 10 maja 2009, 18:00

Czy rzeczywiście Marsjanie istnieją? Czy Czerwona Planeta nadaje się do zamieszkania? Odpowiedzi na te pytania wydawały się być tylko kwestią czasu.

Dead Space 2  w produkcji
Dead Space 2 w produkcji

fsm, 10 maja 2009, 16:39

Tytuł tej wiadomości nie może być zaskoczeniem dla nikogo, kto uważnie przyswajał informacje przekazywane przez Electronic Arts tuż po premierze Dead Space. I choć oficjalnych wieści wciąż brak, to z całą mocą możemy stwierdzić – Dead Space 2 jest już w trakcie tworzenia.

Ruszają prace nad kinową adaptacją The Wheelman
Ruszają prace nad kinową adaptacją The Wheelman

Hed, 10 maja 2009, 15:06

Pojawiły się pierwsze konkretne informacje na temat kinowego projektu The Wheelman. Produkcją filmu zajmuje się wytwórnia Paramount Pictures, która w roli reżysera obsadziła Johna Singletona, znanego między innymi z obrazu Za szybcy, za wściekli. W głównej roli wystąpi naturalnie Vin Diesel. Aktor pojawił się również w elektronicznej wersji tej historii, stworzonej przez jego własne studio Tigon.

Film z Duke Nukem Forever w sieci
Film z Duke Nukem Forever w sieci

Hed, 10 maja 2009, 14:25

W Internecie pojawił się film przedstawiający rozgrywkę z Duke Nukem Forever. Chociaż zaprezentowany materiał, pochodzący ze strony jednego z twórców, pokazuje wiele niedokończonych scen i skupia się na animacjach, to pozwala podejrzeć jak miały wyglądać kolejne przygody Księcia. Losy gry są na razie nieznane po niedawnym upadku zajmującego się nią już od ponad 12 lat studia 3D Realms.

Edycja kolekcjonerska Street Fightera IV na PC ze specjalnym padem

Hed, 10 maja 2009, 13:38

Miłośnicy Street Fightera IV mogą już zamawiać pecetową, kolekcjonerską wersję gry w przedsprzedaży. Ofertę można podejrzeć na łamach kilku amerykańskich sklepów internetowych. Całość kosztuje 60 dolarów i zawiera przede wszystkim unikalny pad Mad Catz, przypominający kontroler z automatów. O tym, że pojawi się on również w edycji na komputery osobiste wiedzieliśmy już jakiś czas temu.

Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes potwierdzone
Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes potwierdzone

fsm, 10 maja 2009, 11:29

Wojny Klonów – był film kinowy, jest animowany serial, czas na grę komputerową. Kwietniowa plotka na temat gwiezdnowojennej gry tworzonej przez Krome Studios została potwierdzona. The Clone Wars: Republic Heroes nadchodzi.

The Lost and Damned na PlayStation 3 latem?
The Lost and Damned na PlayStation 3 latem?

fsm, 10 maja 2009, 10:51

Od momentu, gdy ujawniono czym będzie pierwsze rozszerzenie DLC dla Grand Theft Auto IV, wszyscy posiadacze PlayStation 3 zastanawiali się, kiedy im przyjdzie wcielić się w Johnny’ego Kleibitza. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie otrzymali odpowiedź.