Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2009

Survival horror autora japońskiej Klątwy nabiera kształtów
Survival horror autora japońskiej Klątwy nabiera kształtów

Jiker, 2 maja 2009, 19:59

Survival horror Feel, nad którym pracuje Takashi Shimizu, reżyser japońskiej wersji filmu Klątwa, oraz ekipa AQ Interactive, to ciągle wielka niewiadoma. Do tej pory pewnym było w sumie tylko to, że powstaje na konsolę Nintendo Wii, o czym na początku kwietnia poinformował magazyn Famitsu. Powoli produkcja nabiera jednak kształtów, czego dowodem jest publikacja pierwszego filmu z rozgrywki.

Bethesda komentuje sprawę czwartego dodatku DLC do Fallouta 3

Hed, 2 maja 2009, 17:29

Pete Hines z Bethesdy zdementował doniesienia o rzekomym czwartym dodatku DLC do Fallouta 3. Autor przypomniał, że studio zapowiadało wcześniej trzy takie rozszerzenia dla posiadaczy pecetów i Xboksów 360. Do tej pory zobaczyliśmy dwa z nich. Trzecie, czyli Broken Steel, pojawi się w najbliższy wtorek (5 maja). Poza tymi dziełami firma nie ogłosiła nigdy planów w kwestii innej zawartości DLC.

Batman: Arkham Asylum dopiero pod koniec lata
Batman: Arkham Asylum dopiero pod koniec lata

Hed, 2 maja 2009, 16:27

Gra o przygodach Batmana, której spodziewaliśmy się do tej pory w czerwcu tego roku, zaliczy spore opóźnienie. Firmy Eidos i Warner Bros. wyjaśniły, że Batman: Arkham Asylum pojawi się pod koniec tego lata, czyli najpóźniej 22 września. Powody przesunięcia premiery nie są znane, ale według twórców dodatkowy czas pozwoli doszlifować projekt i przedstawić graczom najwyższą jakość.

Demo Zeno Clash dostępne
Demo Zeno Clash dostępne

Hed, 2 maja 2009, 16:11

W sieci pojawiło się zapowiadane przez ACE Team demo Zeno Clash, czyli wydanej niedawno niezależnej produkcji, która zbiera bardzo pozytywne oceny. W dziele chilijskiego studia przenosimy się do dziwnego świata, pełnego niepokojących przeciwników. Oprócz wersji demonstracyjnej posiadacze pełnej gry otrzymali uaktualnienie jakiś czas temu – poprawiono w nim błędy i zbalansowano poziom trudności.

Najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 3, Xboksa 360 i Wii

Jiker, 2 maja 2009, 11:35

Które z zapowiedzianych produkcji wzbudzają największe zainteresowanie wśród posiadaczy najnowszych konsol stacjonarnych? Na jakie tytuły czekają oni najbardziej? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielają najnowsze badania grupy OTX.

Powstanie gra na bazie przygód The Mighty Thor?
Powstanie gra na bazie przygód The Mighty Thor?

Jiker, 2 maja 2009, 10:59

Plotkuje się, że ekipa Liquid Entertainment (autorzy m.in. Rise of the Argonauts) może być odpowiedzialna za wyprodukowanie gry na bazie przygód The Mighty Thor, superbohatera współtworzącego fantastyczne uniwersum zaprojektowane przez firmę Marvel Comics. Produkcja miałaby zostać wydana na światowe rynki mniej więcej w czasie debiutu filmu Thor (w reżyserii Kennetha Branagha).