Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2009

Splinter Cell: Conviction już w czerwcu?
Splinter Cell: Conviction już w czerwcu?

Jiker, 24 maja 2009, 20:11

Ekipa montrealskiego studia Ubisoft od kilkunastu dni regularnie przypomina nam o najnowszych przygodach Sama Fishera – Splinter Cell: Conviction. Dokonuje tego przede wszystkim poprzez systematyczne aktualizacje internetowego serwisu promującego grę (nie mylić z oficjalną stroną produkcji). Twórcy do tej pory nie podzielili się z nami jednak żadnymi istotnymi informacjami, mogącymi zasugerować nam choćby przybliżoną datę premiery produkcji. Lukę tę starają się wypełniać amerykańskie sklepy internetowe.

AgreGOLmat (16 - 22 maja 2009)

Przemysław Zamęcki, 24 maja 2009, 17:45

Podobno nie ma złych dzieł, są tylko niedokończone. Przyglądając się dzisiejszemu rynkowi gier można dojść do złośliwego przekonania, że zalewa nas tylko i wyłącznie fala rzeczy niedokończonych, potraktowanych po łebkach, robionych tylko i wyłącznie ku uciesze inwestorów.

LucasArts pracuje nad nową grą
LucasArts pracuje nad nową grą

Maciej Śliwiński, 24 maja 2009, 13:36

Firma LucasArt, będąca częścią założonego przez George'a Lucasa koncernu Luicasfilm, rozpoczęła pracę nad nowym projektem. Nie ujawniono praktycznie żadnych jego szczegółów, jednak z wpisu rejestrującego znak towarowy w amerykańskim Trademark and Registration Retrieval dowiadujemy się nieco o tej tajemniczej produkcji.

DJ Shadow opowiada o DJ Hero
DJ Shadow opowiada o DJ Hero

Maciej Śliwiński, 24 maja 2009, 11:30

Parę dni temu donosiliśmy o kolejnych rewelacjach związanych z DJ Hero, nową grą muzyczną tworzoną przez Activision Blizzard. Przy okazji ujawnienia pierwszych utworów z gry, okazało się, że pracował nad nimi DJ Shadow. Z opublikowanego w sieci wywiadu z tym producentem, dowiadujemy się, że jego wpływ na powstający tytuł jest o wiele większy.

Nintendo zapowiada Metroid Prime Trilogy
Nintendo zapowiada Metroid Prime Trilogy

Jiker, 24 maja 2009, 10:59

Cykl Metroid Prime, na którego składają się już trzy wysokiej klasy strzelaniny FPP to zdecydowanie jedna z najlepszych serii dostępnych na konsolach Nintendo GameCube i Wii (nie licząc FPS-a i pinballa na przenośne NDS). Tym bardziej cieszy informacja, że Nintendo podjęło decyzję o rychłym wprowadzeniu na rynek trylogii Metroid Prime.

Kolejne informacje na temat Mass Effect 2
Kolejne informacje na temat Mass Effect 2

Maciej Śliwiński, 24 maja 2009, 10:53

W Internecie pojawiło się sporo ciekawych informacji dotyczących Mass Effect oraz, co ciekawsze Mass Effect 2. Wszystko za sprawą upublicznienia wiadomości, które miały się ukazać dopiero w lipcowym numerze Official Xbox Magazine.

Konferencja developerów i wydawców gier w Polsce

Jiker, 24 maja 2009, 09:59

Ekspansja polskiego rynku elektronicznej rozrywki odbywa się nie tylko poprzez zwiększanie sprzedaży gier. Bardzo istotne jest także zainteresowanie ze strony mediów oraz tematyczne spotkania biznesowe i naukowe, dzięki którym możliwa staje się penetracja różnorodnych kierunków rozwoju. Już 30 maja odbędzie się "Konferencja developerów i wydawców gier w Polsce".