Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 maja 2009

Innowacyjna gra o duchach trafi na Nintendo DSi
Innowacyjna gra o duchach trafi na Nintendo DSi

Jiker, 25 maja 2009, 19:40

Szwedzi ze studia A Different Game ujawnili pierwsze informacje na temat swojej najnowszej gry przygodowej na konsolę Nintendo DS, a dokładnie rzecz ujmując na jej najnowszą wersję DSi. Ghostwire – dotąd wydane jedynie na komórki i smartfony – umożliwi nam łapanie duchów otaczających nas w realnym świecie.

Drugą tajemniczą produkcją firmy Capcom jest...

Jiker, 25 maja 2009, 14:15

Nie sprawdziły się nasze zeszłotygodniowe wróżby. Devil May Cry 5 nie będzie niestety drugą sekretną produkcją korporacji Capcom, którą Japończycy zamierzają ujawnić w trakcie nadciągających targów E3 (2-4 czerwca). Nowe światło na tę zagwozdkę rzucają niezbyt dokładne informacje zamieszczone na łamach oficjalnego, firmowego Twittera Capcom.

Kuba Rozpruwacz znów grasuje
Kuba Rozpruwacz znów grasuje

ziooleck, 25 maja 2009, 13:50

Sherlock Holmes to najbardziej rozpoznawalny detektyw świata. Za jego odpowiednik w kryminalnych kartotekach można z pewnością uznać Kubę Rozpruwacza. Jeżeli dodamy do tego scenariusz, w którym główne role obejmą te dwie postaci, to otrzymujemy przepis na całkiem udaną grę przygodową kryjącą się pod wiele mówiącym tytułem Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper, która właśnie zalicza anglojęzyczny start.

Dodatkowe informacje o Mass Effect 2 z magazynu OXM
Dodatkowe informacje o Mass Effect 2 z magazynu OXM

Jiker, 25 maja 2009, 12:00

W sieci zadebiutowały dodatkowe informacje na temat Mass Effect 2 pochodzące z najnowszego numeru Official Xbox Magazine. Uzupełniają one dane przedstawione przez nas w trakcie minionego weekendu. Istotny jest również fakt, że osoby, które dotarły do magazynu, zamieściły w Internecie skan okładki, potwierdzający, że artykuł poświęcony ME2 faktycznie znalazł się w lipcowym numerze czasopisma.

E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (18-24 maja)
E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (18-24 maja)

Maciej Śliwiński, 25 maja 2009, 11:34

W jednym z poprzednich podsumowań tygodnia pisaliśmy o trwającym głosowaniu e-Stars Seul. Dziś znamy już wyniki tego plebiscytu. Poza tym w podsumowaniu kilka najciekawszych wiadomości ze świata Counter Strike, Warcraft 3 oraz wirtualnych wyścigów.

Co w Blizzardzie piszczy? - część 2
Co w Blizzardzie piszczy? - część 2

Phoenix, 25 maja 2009, 11:30

Pod koniec poprzedniej części cyklu „Co w Blizzardzie piszczy” obiecałem opowiedzieć o kolejnym projekcie studia, którym jest gra z gatunku MMO w zupełnie nowym uniwersum. Od strony faktycznej chyba całość tego, co dało się powiedzieć, przedstawił Hed w wiadomości „Kolejna gra MMO Blizzarda przedstawi nowy świat”, dlatego pozwolę sobie na nieco luźniejsze podejście do tematu.

Wieści ze świata (Bioshock 2, Street Fighter IV, inFamous) 25/05/09

Jiker, 25 maja 2009, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: powstaje ścieżka dźwiękowa do Street Fighter IV, Square Enix pokaże w trakcie E3 trzy nowe tytuły, drugi epizod Watchmen jednak także na PC, kampania reklamowa Bioshock 2 jedną z największych w historii i inne. Zapraszamy do lektury.

Piąte urodziny serii Singstar
Piąte urodziny serii Singstar

ziooleck, 25 maja 2009, 10:10

Niektóre gry na zawsze odmieniają branże elektronicznej rozrywki. Do grona wspomnianych tytułów można zaliczyć serię Singstar, która trafiła na sklepowe półki równo 5 lat temu. Unikalne karaoke przyniosło oczekiwany powiew świeżości i od razu zawładnęło sercami odbiorców. Czy mimo upływu czasu sytuacja pozostaje bez zmian?

Oficjalny zwiastun Modern Warfare 2 już w sieci!
Oficjalny zwiastun Modern Warfare 2 już w sieci!

Jiker, 25 maja 2009, 09:00

Zgodnie z zapowiedziami sprzed niemal dwóch tygodni w sieci zadebiutował oficjalny serwis internetowy poświęcony strzelaninie FPP Modern Warfare 2, stanowiącej kontynuację jednego z największych hitów ostatnich lat – Call of Duty 4: Modern Warfare. W ramach strony opublikowany został pełnowymiarowy trailer produkcji Infinity Ward, a także zestaw trzech wysokiej jakości zrzutów ekranowych.

Premiery gier w Polsce (18-24 maja)
Premiery gier w Polsce (18-24 maja)

Vercetti, 25 maja 2009, 08:31

Zapowiedziana przed tygodniem fala reedycji dotarła wreszcie do polskich sklepów, a wśród osiemnastu tytułów, jakie zasiliły tanie serie, swoją obecność zaznaczyło m.in. Planescape Torment, którego sprzedaż wznowiono po ładnych paru latach. Jeśli chodzi zaś o nowości – tym razem można policzyć je na palcach jednej ręki.