Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 maja 2009

AgreGOLmat (9 - 15 maja 2009)
AgreGOLmat (9 - 15 maja 2009)

Przemysław Zamęcki, 17 maja 2009, 18:44

Uwielbiam skradanki. Kocham czaić się w mroku i wpatrywać bez końca w przechodzących strażników. A nuż któryś zrobi coś niespodziewanego. Coś, od czego spocą mi się dłonie z emocji. Chwila, w której gorączkowo rozglądam się po najbliższym otoczeniu szukając ratunku przed wykryciem i napytaniem sobie niepotrzebnych kłopotów. Jeszcze bardziej kocham moment, w którym uda mi się uciec w bezpieczne mie

Co w Blizzardzie piszczy? - część 1
Co w Blizzardzie piszczy? - część 1

Piotr Siejczuk, 17 maja 2009, 14:07

Mija tydzień, od kiedy pojawiła się na łamach naszego serwisu informacja o możliwości pracy Polaków w europejskim wydziale Blizzard Entertainment (wiadomość: „Blizzard Entertainment oferuje pracę Polakom”). Zarówno na łamach Gry-OnLine jak i na przeróżnych polskich serwisach poświęconych stricte pozycjom studia informacja ta przyjęta została z wielkim entuzjazmem. Od tego momentu miało miejsce jednak kilka równie atrakcyjnych wydarzeń.

Champions Online zalicza małe opóźnienie
Champions Online zalicza małe opóźnienie

Filip Grabski, 17 maja 2009, 13:50

Gra-marzenie dla wszystkich miłośników komiksowych światów wypełnionych dzikimi tabunami różnorodnych superbohaterów - Champions Online, nie pojawi się 14 lipca. Na szczęście opóźnienie nie jest duże.

Seria Ninja Gaiden będzie kontynuowana
Seria Ninja Gaiden będzie kontynuowana

Filip Grabski, 17 maja 2009, 13:25

Szef Team Ninja - Tomonobu Itagaki, odpowiedzialny za powołanie do życia Ryu Hayabusy i całej serii Ninja Gaiden już od pewnego czasu nie dowodzi zespołem. Jego miejsce zajął Yosuke Hayashi - człowiek, spod którego ręki wyszły edycje Sigma na PS3. I podczas gdy oryginalny twórca zarzekał się, że Ninja Gaiden II będzie ostatnim odcinkiem serii, nowy szef ma zupełnie inne podejście do sprawy.

Kontynuacja Bionic Commando w planach?
Kontynuacja Bionic Commando w planach?

Szymon Liebert, 17 maja 2009, 13:15

Chociaż data konsolowej premiery tworzonego przez studio Grin Bionic Commando została wyznaczona na 19 maja, to w sieci pojawiły się już pierwsze, dość tajemnicze zapowiedzi możliwej kontynuacji. Zdaniem kilku źródeł tak przynajmniej wynika z opublikowanej, zaszyfrowanej wiadomości. Odwołuje się ona do historii znanej z oryginalnej wersji gry, stworzonej i wydanej w latach 80-tych ubiegłego wieku.

Pierwsze zdjęcia z Earth No More
Pierwsze zdjęcia z Earth No More

Szymon Liebert, 17 maja 2009, 11:50

Pojawiły się pierwsze fotki z Earth No More, produkcji fińskiego studia Recoil Games, które zostało założone przez jednego z byłych członków Remedy (zajmującego się obecnie tytułem Alan Wake). Gra akcji będzie opowiadać o konflikcie człowieka z rozgniewaną naturą, próbującą zniszczyć gatunek ludzki. Ciekawy pomysł w kwestii fabuły wsparty został, jak można się przekonać, przyjemną oprawą wizualną.

6 minut z Uncharted 2: Among Thieves
6 minut z Uncharted 2: Among Thieves

Szymon Liebert, 17 maja 2009, 11:00

Kilka dni temu w sieci opublikowano pierwszy oficjalny materiał z Uncharted 2: Among Thieves, będący w rzeczywistości fragmentem filmu, który wyciekł wcześniej. Dzisiaj możemy obejrzeć wspomniany zwiastun w rozszerzonej wersji i bardzo wysokiej jakości. Całość ma około 6 minut i pozwala przyjrzeć się detalom, a przede wszystkim docenić pracę twórców włożoną w próbę zdynamizowania rozgrywki.