Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 maja 2009

Pełna lista samochodów i tras w Need for Speed SHIFT

Przemysław Zamęcki, 29 maja 2009, 15:28

Need for Speed SHIFT przyjedzie do nas w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PSP oraz komputery PC 17 września, a tymczasem firma Electronic Arts ujawnia listę dostępnych w grze wozów, tras oraz markę auta, które ozdobi okładkę tej produkcji.

Bonusowa mapa do Battlefield 1943
Bonusowa mapa do Battlefield 1943

Przemysław Zamęcki, 29 maja 2009, 14:32

Na grę Battlefield 1943, reprezentującą rozgrywające się na obszarze Pacyfiku walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Japońską Marynarką Wojenną przyjdzie nam co prawda jeszcze przez jakiś czas poczekać, ale już dzisiaj zapowiedziano, że oprócz trzech dostępnych w pakiecie startowym map, gracze mogą liczyć także na czwartą.

Naturalna Selekcja nastąpi jesienią
Naturalna Selekcja nastąpi jesienią

ziooleck, 29 maja 2009, 14:30

Czasem bywa tak, że amatorska modyfikacja niemal dorównuje swojemu pierwowzorowi. Tak było choćby w przypadku Killing Floor czy Red Orchestra: Ostfront 41-45. Do tego elitarnego grona można zaliczyć również Natural Selection. Mod do kultowego Half Life'a zyskał całkiem sporą grupę oddanych wielbicieli. Czy jego druga część z dumą będzie kontynuować zapoczątkowaną tradycję?

BioShock 2 na konsole nowej generacji i PC - 30 października
BioShock 2 na konsole nowej generacji i PC - 30 października

Elrond, 29 maja 2009, 14:29

Przedwczoraj, za koncernem Take-Two, poinformowaliśmy Was o dacie premiery BioShock 2, kontynuacji znakomitej kombinacji gry akcji z elementami RPG. Jedyną niewiadomą były jeszcze platformy, na które zostanie ona wydana – dzisiaj już wszystko jest jasne.

Wieści ze świata (Fight Night Round 4, The Sims 3, Dead Space Extraction) 29/05/09

Jiker, 29 maja 2009, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Dead Space Extraction na Wii, zapowiedzi Madballs i Def Jam Rapstar, premiera dema Fight Night Round 4, darmowa ścieżka dźwiękowa do Flock!, nowy SOCOM na PSP z kooperacją dla czterech osób i inne. Zapraszamy do lektury.

Brink nową produkcją Splash Damage i Bethesda Softworks
Brink nową produkcją Splash Damage i Bethesda Softworks

Jiker, 29 maja 2009, 12:55

Studio Splash Damage, producent strzelaniny sieciowej Enemy Territory: Quake Wars oraz Enemy Territory do The Return to Castle Wolfenstein, pracuje nad nową pozycją noszącą tytuł Brink. Dzieło powstaje przy współudziale firmy Bethesda Softworks, która będzie również pełnić rolę wydawcy.

Legendy RPG powrócą przed końcem czerwca
Legendy RPG powrócą przed końcem czerwca

ziooleck, 29 maja 2009, 12:30

Pamiętacie Black Isle i szereg kultowych tytułów sygnowanych przez to wyjątkowe studio? Takie szlagiery jak Icewind Dale czy Baldur's Gate do dzisiaj śnią się po nocach wszystkim miłośnikom gier fabularnych. Mamy dla nich wyjątkową wiadomość - już niebawem Platynowa Kolekcja firmy CDP poszerzy się o unikalne wydanie Legendy RPG.

Nowy zwiastun Mass Effect 2 - Shepard żyje!
Nowy zwiastun Mass Effect 2 - Shepard żyje!

Jiker, 29 maja 2009, 12:20

Dziś w sieci opublikowany został również nowy zwiastun Mass Effect 2. Po raz pierwszy ekipa studia BioWare zajmująca się developingiem pozycji zdecydowała się prezentację właściwej rozgrywki. Ujrzeliśmy dzięki temu kilka nowych zagrań i upewniliśmy, że Shepard faktycznie żyje.

Nowe poszlaki w śledztwie na temat nowej produkcji Hideo Kojimy
Nowe poszlaki w śledztwie na temat nowej produkcji Hideo Kojimy

Jiker, 29 maja 2009, 11:59

Serwis zwiastujący zapowiedź nowej produkcji Hideo Kojimy i jego ekipy z Kojima Productions został ponownie zaktualizowany – i to wcześniej niż mogliśmy się spodziewać. Na jego łamach zagościła podobizna Raidena, a także grafika przedstawiająca maskę, odsyłająca nas na łamy zupełnie innego portalu, powiązanego jednakże z całą akcją, noszącą kodową nazwę NEXT.

Najciekawsze okazje na weekend 30-31 maja

fsm, 29 maja 2009, 11:38

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem naszego cyklu prezentacji ofert dla graczy. Przed Wami zestawienie najciekawszych propozycji wypatrzonych wśród ofert największych elektromarketów w Polsce, uzupełnione dodatkowo dobrymi grami w jeszcze lepszych cenach ze sklepów internetowych.

Nowy materiał z Mafii II
Nowy materiał z Mafii II

ziooleck, 29 maja 2009, 11:30

Mafia do dzisiaj stanowi wzór gry gangsterskiej. Unikalny klimat lat 30, świetna fabuła i dopracowany system rozgrywki był tym, czego oczekiwano. Czy druga cześć kultowej gry również sprosta wysokim wymaganiom stawianym przez zdeprawowanych graczy? O tym przekonamy się niebawem, a tymczasem warto zapoznać się z nowym materiałem promującym kontynuację.

Ponad 100 utworów w DJ Hero!
Ponad 100 utworów w DJ Hero!

Elrond, 29 maja 2009, 11:14

Wygląda na to, iż firma Activision chce wynagrodzić graczom oczekującym na pojawienie się DJ Hero długi okres posuchy, jeśli chodzi o wiadomości dotyczące wspomnianej gry. Ostatnio pojawiły się informacje na temat samej rozgrywki oraz wywiad z DJ Shadow, który przybliżył nieco swój wkład w jej tworzenie, dzisiaj natomiast mamy dla Was kolejne szczegóły tej produkcji.

Data premiery Dragon Age: Początek!
Data premiery Dragon Age: Początek!

Jiker, 29 maja 2009, 11:10

W najnowszym zwiastunie opublikowanym na łamach serwisu GameTrailers ujawniona została data premiery długo oczekiwanego cRPG Dragon Age: Początek autorstwa studia BioWare, twórców m.in. sagi Baldur’s Gate oraz Mass Effect. Produkcja powstająca na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 powędruje do sklepów 20 października.

The Lord of the Rings: Aragorn's Quest oficjalnie zapowiedziane. Nowe szczegóły ujawnione
The Lord of the Rings: Aragorn's Quest oficjalnie zapowiedziane. Nowe szczegóły ujawnione

Jiker, 29 maja 2009, 10:30

Koncern Warner Bros. Interactive opublikował oficjalną zapowiedź gry akcji TPP The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest – produkcji ujawnionej przed kilkoma dniami przez przedstawicieli wydawcy. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że gra trafi nie tylko na konsolę Nintendo Wii, ale również na PlayStation 2, Nintendo DS oraz PSP.

Trzecie nagranie Sama Fishera trafiło do sieci
Trzecie nagranie Sama Fishera trafiło do sieci

ziooleck, 29 maja 2009, 10:20

Po siedmiu długich dniach opublikowano trzeci zwiastun nawiązujący do Splinter Cell: Conviction. Od kilkunastu dni Sam Fisher nadaje z różnych stron świata, próbując przy tym nakreślić swoje plany. Czy tym razem powiedział więcej niż chciał? Jeżeli nie, to może satelita szpiegowski chociaż w przybliżeniu pomógł ustalić jego kryjówkę?

Szalony zwiastun Just Cause 2
Szalony zwiastun Just Cause 2

Hed, 29 maja 2009, 09:55

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Just Cause 2, czyli kontynuacji bardzo udanej gry autorstwa Avalanche Studios. Materiał filmowy prezentuje bezpośrednio rozgrywkę, która, trzeba przyznać, zapowiada się świetnie. Wystarczy powiedzieć, że całość wygląda jak połączenie Bionic Commando, Grand Theft Auto i The Wheelman. Czy tak szalona mieszanka może się nie podobać?

Firma Topware Poland zmienia właściciela
Firma Topware Poland zmienia właściciela

Przemysław Zamęcki, 29 maja 2009, 09:42

W środę, 27 maja firma TopWare Poland Sp. z o.o. zmieniła właściciela. Jej nabywcą stała się firma Reality Pump Sp. z o.o. reprezentowana przez Mariusza Dymka.

Druga część Left 4 Dead na targach E3?
Druga część Left 4 Dead na targach E3?

Elrond, 29 maja 2009, 09:33

Tegoroczne targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, atmosfera z nimi związana staje się coraz bardziej gorąca, a firmy, które pojawią się na imprezie, wypuszczają coraz więcej materiałów dotyczących swoich produkcji, mających zachęcić potencjalnych „oglądaczy” do odwiedzania ich stoisk. Pojawia się również coraz więcej plotek, przykładowo związanych z kontynuacją znakomitej strzelanki Left 4 Dead.

BioShock 2 - kolejne szczegóły o trybie multiplayer
BioShock 2 - kolejne szczegóły o trybie multiplayer

Jiker, 29 maja 2009, 09:25

Na łamach serwisu Eurogamer opublikowano artykuł, w którym zawartych zostało kilka nowych szczegółów na temat trybu wieloosobowego w BioShock 2. Autorzy opisali m.in. system poziomów doświadczenia, samą rozgrywkę, jak i drobne elementy mające stanowić o wyjątkowości tego multiplayera.

30 milionów Xboksów 360 sprzedanych

Hed, 29 maja 2009, 09:24

Firma Microsoft poinformowała, że liczba Xboksów 360 sprzedanych na całym świecie osiągnęła pułap 30 milionów. W sieci Xbox Live zarejestrowało się 20 milionów użytkowników. Rok 2008 był bardzo udany dla tej platformy, a początek tego jest podobno równie dobry. Według informacji korporacji, konsola od początku 2009 roku do teraz zanotowała wzrost sprzedaży o 28 procent względem roku ubiegłego.

Pierwszy zwiastun Supreme Commander 2. Premiera gry w 2010 roku
Pierwszy zwiastun Supreme Commander 2. Premiera gry w 2010 roku

Hed, 29 maja 2009, 08:31

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący najnowsze dzieło studia Gas Powered Games, czyli strategię czasu rzeczywistego o wielkich robotach Supreme Commander 2. Materiał filmowy nie przedstawia rozgrywki i nie został wykonany przy użyciu silnika gry. Otrzymujemy jedynie krótki zarys fabularny, wzbogacony jednak informacją, że gra wyjdzie w 2010 roku na pecety i Xboksa 360.