Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2009, 11:10

autor: Jiker

Data premiery Dragon Age: Początek!

W najnowszym zwiastunie opublikowanym na łamach serwisu GameTrailers ujawniona została data premiery długo oczekiwanego cRPG Dragon Age: Początek autorstwa studia BioWare, twórców m.in. sagi Baldur’s Gate oraz Mass Effect. Produkcja powstająca na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 powędruje do sklepów 20 października.

W najnowszym zwiastunie opublikowanym na łamach serwisu GameTrailers ujawniona została data premiery długo oczekiwanego cRPG Dragon Age: Origins autorstwa studia BioWare, twórców m.in. sagi Baldur’s Gate oraz Mass Effect. Produkcja powstająca na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3 powędruje do sklepów 20 października. Najpewniej jest to data amerykańska. Znając strategię firmy Electronic Arts, zakładamy, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Europejczycy uzyskają dostęp do gry trzy dni później.

Data premiery Dragon Age: Początek! - ilustracja #1

Dragon Age: Origins zaskoczy nas nie tylko ciekawym podejściem do kwestii prezentacji fabuły – wzorowanym na tym z Mass Effect – ale przede wszystkim powrotem do tradycyjnych rozwiązań cRPG. Powróci zatem aktywna pauza, klasyczny, aczkolwiek unowocześniony system zarządzania czteroosobową drużyną i wiele innych elementów, które przypadną do gustu fanom gatunku. W ramach tytułu zapoznamy się z pewną unikalną rasą, a czas umilą nam rozmowy i dyskusje prowadzone przez bardzo dobrze nakreślonych bohaterów.

Dragon Age: Origins będzie przyjazne graczom – autorzy obiecują, że gra nie zamęczy nas żadnymi udziwnionymi zabezpieczeniami antypirackimi (sprawdzi jedynie, czy w napędzie umieszczono oryginalną płytę). Każda wersja gry będzie się cechować unikalnym systemem sterowania, dostosowanym do możliwości każdej branej pod uwagę platformy. Więcej informacji na temat gry znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.

Zobacz zwiastun zdradzający datę premiery Dragon Age: Origins