Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 maja 2009

Co w Cryptic Studios piszczy?

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 15:17

Wygląda na to, iż osoby zatrudnione w Cryptic Studio mają pełne ręce roboty. Firma, która niegdyś stworzyła MMO zatytułowane City of Heroes (plus dodatek – City of Villains), pracuje obecnie w pocie czoła nad kolejnymi grami z tego gatunku – Champions Online oraz Star Trek Online. A wszystko wskazuje na to, iż mają coś dodatkowego w zanadrzu.

Front Mission Evolved i NIER - czyli nowości od Square Enix

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 14:53

Firma Square Enix przedstawiła listę gier, które prezentować będzie podczas odbywających się w przyszłym tygodniu targów elektronicznej rozrywki, E3. Wśród kolejnych gier z serii Final Fantasy (na różne platformy) czy drugiej części Supreme Commander, ciekawie prezentują się dwa tytuły - Front Mission Evolved oraz NIER.

Tiger Woods PGA Tour Online od EA Sports ... w przeglądarce
Tiger Woods PGA Tour Online od EA Sports ... w przeglądarce

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 12:07

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy stanowisko Petera Moore'a, szefa EA Sports, dotyczące poszukiwania nowych form dystrybucji gier tworzonych przez to studio. Pan Moore skłaniał się ku odejściu od klasycznego sposobu sprzedaży gier i bazowaniu na dystrybucji elektronicznej. Opisywana strategia wchodzi w życie - Tiger Woods PGA Tour Online dostępna będzie przez przeglądarkę.

Nowy LEGO Indiana Jones w produkcji plus trailer LEGO Rock Band
Nowy LEGO Indiana Jones w produkcji plus trailer LEGO Rock Band

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 11:25

Przedstawiciele LucasArts oraz Traveller's Tales potwierdzili krążące od jakiegoś czasu plotki i oficjalnie poinformowali o pracach nad kolejną grą przedstawiającą przygody najpopularniejszego, męskiego archeologia, Indiany Jonesa. Produkcja nosząca nazwę LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues zaprezentuje nam wydarzenia znane zarówno z oryginalnej trylogii, jak i najnowszej części cyklu.

The Matrix Online – twórcy wyciągną wtyczkę
The Matrix Online – twórcy wyciągną wtyczkę

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 10:48

Czy pamiętacie The Matrix Online? Grę z rodzaju MMO, opartą na kultowej (w niektórych kręgach) trylogii autorstwa braci Wachowskich? Grę, która miała potencjał aby stać się hitem, ale potencjał ten rozmieniła na drobne? Jeśli należycie do niewielkiej już garstki graczy zwiedzających wirtualny świat Matrixa, przygotujcie się do wyciągnięcia wtyczki.

PSP-Go faktem, mniejsza wersja PS3 w drodze

Maciej Myrcha, 30 maja 2009, 09:46

Jak donoszą redaktorzy serwisu ars technica powołując się na bardzo dobrze poinformowane źródło, tegoroczne targi E3 będą prawdopodobnie świadkiem zaprezentowania następcy konsoli PSP. To samo źródło wspomina również o mniejszej wersji konsoli PS3, którą podobno Sony zamierza wprowadzić na rynek jeszcze w tym roku. Jednak następczyni stacjonarnego dziecka Sony raczej nie zagości na E3.