Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2009, 12:07

autor: Elrond

Tiger Woods PGA Tour Online od EA Sports ... w przeglądarce

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy stanowisko Petera Moore'a, szefa EA Sports, dotyczące poszukiwania nowych form dystrybucji gier tworzonych przez to studio. Pan Moore skłaniał się ku odejściu od klasycznego sposobu sprzedaży gier i bazowaniu na dystrybucji elektronicznej. Opisywana strategia wchodzi w życie - Tiger Woods PGA Tour Online dostępna będzie przez przeglądarkę.

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy stanowisko Petera Moore'a, szefa EA Sports, dotyczące poszukiwania nowych form dystrybucji gier tworzonych przez to studio. Pan Moore skłaniał się ku odejściu od klasycznego sposobu sprzedaży gier i bazowaniu na dystrybucji elektronicznej. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, pozwala m.in. w jakimś stopniu uniknąć „piracenia” gier. Opisywana strategia zaczyna wchodzić w życie - Tiger Woods PGA Tour Online dostępna będzie przez przeglądarkę.

Tiger Woods PGA Tour Online od EA Sports ... w przeglądarce - ilustracja #1

Dzięki takiemu podejściu, Tiger Woods PGA Tour Online nie będzie wymagać instalacji, płyt czy innych urządzeń. Wystarczy więc mieć połączenie z internetem i już możemy rozkoszować się grą w golfa (jeśli ktoś lubi). Rozgrywka przez przeglądarkę ma stać na wysokim poziomie i oprócz dużego realizmu oferować także znakomitą oprawę graficzną.

W momencie premiery, Tiger Woods PGA Tour Online zawierać będzie kilka światowych turniejów mistrzowskich, m.in. na polach golfowych w Pebble Beach, TPC Sawgrass czy St. Andrews. Dodatkowe pola golfowe oraz turnieje dodawane będą regularnie, przypuszczalnie za dodatkowymi opłatami. Oprócz tego gra oferować ma regularne turnieje, w których zmierzyć się będzie można z innymi graczami.

Tiger Woods PGA TOUR Online zadebiutuje jesienią tego roku, natomiast już w przyszłym miesiącu rozpoczną się beta testy gry. Koszt subskrypcji nie został jeszcze podany do wiadomości. Zainteresowanych opisywaną pozycją odsyłam na oficjalną stronę gry.