Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Tiger Woods PGA Tour Online (PC)

Tiger Woods PGA Tour Online PC

Realistyczna symulacja gry w golfa. Cechą wyróżniającą ten produkt na tle konkurencji jest to, że obsługuje się go w całości przez przeglądarkę, bez konieczności dokonywania instalacji czy zakupu wersji pudełkowej.

Sportowe | golf

PC Windows
Okładka Tiger Woods PGA Tour Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6kwietnia2010

Tiger Woods PGA Tour Online jest kolejną odsłoną najpopularniejszej symulacji gry w golfa, sygnowanej nazwiskiem jednego z najsłynniejszych golfistów świata.

Omawianą część cyklu wyróżnia to, że nie wymaga ona ściągania plików instalacyjnych ani zakupienia pudełka z grą, gdyż całość obsługiwana jest przez przeglądarkę. Co więcej, wszystkie potrzebne aktualnie dane pobierane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu produkt nie zapełnia dużej ilości przestrzeni na twardym dysku. Niewątpliwą zaletą gry jest także opcja zapisywania i wznawiania rozgrywki bez jakichkolwiek przestojów. Za możliwość gry w Tiger Woods PGA Tour Online uiszcza się comiesięczną opłatę.

Do dyspozycji gracza oddano bogaty wachlarz trybów zabawy, obejmujący między innymi liczne turnieje golfowe. Duży nacisk położono także na zapewnienie wysokiej jakości wieloosobowego aspektu rozgrywki. Gracze mogą zakładać listy przyjaciół, kupować elementy wyposażenia golfisty, tworzyć pola golfowe, projektować turnieje czy wreszcie konkurować ze sobą w grach sieciowych.

Omawiany produkt ma do zaoferowania wiele wiernie oddanych pól golfowych, takich jak Pebble Beach, TPC Sawgrass czy St. Andrews, przy czym warto zaznaczyć, że producent regularnie dodaje do produktu nowe lokacje. Oprawa wizualna Tiger Woods PGA Tour Online prezentuje zbliżony poziom wykonania do Tiger Woods PGA Tour 10, oferując bogate w detale otoczenie i szczegółowo animowanych golfistów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.2 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour Online

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour Online

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Tiger Woods PGA Tour Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • 2 GB RAM
  • Windows XP/Vista
  • łącze internetowe
Przegląd@rkowe Granie - nowożytna Ultima, stalowe cygara i Tiger Woods
Przeglą[email protected] Granie - nowożytna Ultima, stalowe cygara i Tiger Woods

wiadomość19 lipca 2010

Dzisiejszy artykuł rozpoczyna cykl artykułów dotyczących gier przeznaczonych na przeglądarki internetowe. Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić trzy, całkiem fajne tytuły, którym warto poświęcić odrobinę uwagi. Nawet jeśli ktoś z tego typu rozrywką nie miał wcześniej do czynienia, to jest szansa, że znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Jeśli nie w tym artykule, to być może w kolejnych.

Rusza Tiger Woods PGA Tour Online
Rusza Tiger Woods PGA Tour Online

wiadomość7 kwietnia 2010

Gra Tiger Woods PGA Tour Online jest już dostępna w pełnej, płatnej wersji. Premiera była przesuwana kilkukrotnie, by wreszcie wczoraj wieczorem, wraz z końcem bardzo popularnej otwartej bety, trafić wreszcie do graczy.

Nowa odsłona Tiger Woods PGA Tour i beta-testy odsłony przeglądarkowej
Nowa odsłona Tiger Woods PGA Tour i beta-testy odsłony przeglądarkowej

wiadomość22 stycznia 2010

Koncern Electronic Arts kontynuuje rozwój marki Tiger Woods PGA Tour. Firma zapowiedziała właśnie jej nową odsłonę o numerze 11, a także uruchomiła zgodnie z oczekiwaniami betę przeglądarkowego Tiger Woods PGA Tour Online.

Wieści ze świata (EVE Online, Heavy Rain, Tiger Woods PGA Tour Online) 21/1/10

wiadomość21 stycznia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EVE Online, Criterion Games rezygnuje z dodatków do Burnout Paradise, kolejny rekord Tetrisa, start beta-testów Tiger Woods PGA Tour Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Status Tiger Woods PGA Tour Online
Status Tiger Woods PGA Tour Online

wiadomość5 stycznia 2010

Tiger Woods dostarczył ostatnio masy niezapomnianych wrażeń czytelnikom plotkarskich pism. Pisanie o szczegółach nie należy, na szczęście do naszych obowiązków. Interesuje nas natomiast, jak cały zamęt wokół znanego golfisty wpłynął na jego współpracę z EA Sports, a co za tym idzie na zapowiadaną w tym miesiącu premierę gry Tiger Woods PGA Tour Online.