Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Tiger Woods PGA Tour Online (PC)
OkładkaTiger Woods PGA Tour Online (PC)

Tiger Woods PGA Tour Online PC

Realistyczna symulacja gry w golfa. Cechą wyróżniającą ten produkt na tle konkurencji jest to, że obsługuje się go w całości przez przeglądarkę, bez konieczności dokonywania instalacji czy zakupu wersji pudełkowej.

Sportowe | golf

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tiger Woods PGA Tour Online Premiera PC

6kwietnia2010

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Tiger Woods PGA Tour Online jest kolejną odsłoną najpopularniejszej symulacji gry w golfa, sygnowanej nazwiskiem jednego z najsłynniejszych golfistów świata.

Omawianą część cyklu wyróżnia to, że nie wymaga ona ściągania plików instalacyjnych ani zakupienia pudełka z grą, gdyż całość obsługiwana jest przez przeglądarkę. Co więcej, wszystkie potrzebne aktualnie dane pobierane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu produkt nie zapełnia dużej ilości przestrzeni na twardym dysku. Niewątpliwą zaletą gry jest także opcja zapisywania i wznawiania rozgrywki bez jakichkolwiek przestojów. Za możliwość gry w Tiger Woods PGA Tour Online uiszcza się comiesięczną opłatę.

Do dyspozycji gracza oddano bogaty wachlarz trybów zabawy, obejmujący między innymi liczne turnieje golfowe. Duży nacisk położono także na zapewnienie wysokiej jakości wieloosobowego aspektu rozgrywki. Gracze mogą zakładać listy przyjaciół, kupować elementy wyposażenia golfisty, tworzyć pola golfowe, projektować turnieje czy wreszcie konkurować ze sobą w grach sieciowych.

Omawiany produkt ma do zaoferowania wiele wiernie oddanych pól golfowych, takich jak Pebble Beach, TPC Sawgrass czy St. Andrews, przy czym warto zaznaczyć, że producent regularnie dodaje do produktu nowe lokacje. Oprawa wizualna Tiger Woods PGA Tour Online prezentuje zbliżony poziom wykonania do Tiger Woods PGA Tour 10, oferując bogate w detale otoczenie i szczegółowo animowanych golfistów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.2 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour Online

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Tiger Woods PGA Tour Online Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • 2 GB RAM
  • Windows XP/Vista
  • łącze internetowe