Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Golf

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce golf.

PC
PC Windows49
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 412 Sony PlayStation 314 Sony PlayStation 221
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable9 PlayStation Vita2
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE11 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox7
Mobile
Android4 Apple iOS7
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch9 Nintendo Wii15 Nintendo DS3 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS3 Game Boy Advance2 Nintendo GameCube5
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

golf
Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 29 sierpnia 2017

Kolejna odsłona serii Everybody's Golf, od lat towarzyszącej konsolom firmy Sony. Podobnie jak poprzednie części, New Everybody’s Golf jest zręcznościową grą sportową przeznaczoną dla miłośników golfa. Choć rozgrywka jest tu zdecydowanie bardziej przystępna, niż to bywa w przypadku symulatorów, to zgłębienie wszystkich jej tajników wymaga czasu, jako że na polach golfowych rządzi realistyczna fizyka. New Everybody’s Golf wprowadza kilka nowości w stosunku do poprzednich odsłon.

PS4

PGA TOUR 2K21
PGA TOUR 2K21

Sportowe 21 sierpnia 2020

PGA TOUR 2K21 to symulator golfowy, za którego opracowanie odpowiedzialne są firmy HB Studios i 2K Sports. W czasie zabawy gracz rozgrywa zawody na licencjonowanych (lub stworzonych przez społeczność) polach.

PCPS4XONESwitch

Mario Golf: Super Rush
Mario Golf: Super Rush

Sportowe 25 czerwca 2021

Mario Golf: Super Rush to szósta odsłona zręcznościowej golfowej serii. Gra pozwala na udział w rozgrywkach golfowych z udziałem Mario i innych bohaterów z produkcji Nintendo. Możemy też zaimportować własnego awatara Mii.

Switch

Golf With Your Friends
Golf With Your Friends

Sportowe 19 maja 2020

Skupiający się na 12-osobowym trybie multiplayer symulator minigolfa. Gra Golf With Your Friends charakteryzuje się prostym, intuicyjnym sterowaniem i oferuje kilka poziomów. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio Blacklight Interactive.

PCPS4XONESwitch

Sports Story
Sports Story

RPG 2023

Kontynuacja wydanej w 2017 roku gry Golf Story, czyli dwuwymiarowe połączenie gry sportowej i RPG. W Sports Story twórcy zdecydowali się rozszerzyć liczbę dostępnych dyscyplin.

Switch

Rory McIlroy PGA TOUR
Rory McIlroy PGA TOUR

Sportowe 14 lipca 2015

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych symulacji golfowych autorstwa EA Sports, po raz pierwszy od lat nie firmowanej nazwiskiem Tigera Woodsa. Debiut serii na konsolach ósmej generacji zaowocował przede wszystkim znacznym ulepszeniem oprawy graficznej, co stało się możliwe dzięki zastosowaniu – po raz pierwszy w grze sportowej – silnika Frostbite 3, znanego m.in. z Need for Speed Rivals czy serii Battlefield.

PS4XONE

Golf Club: Wasteland
Golf Club: Wasteland

Zręcznościowe 3 września 2021

Golf Club: Wasteland to połączenie gry przygodowej osadzonej w postapokaliptycznym świecie oraz zręcznościowej gry w golfa, gdzie odkrywamy przyczyny wyginięcia rasy ludzkiej na planecie Ziemi, wcielając się w samotnego astronautę.

PCPS4XONESwitch

Beavis & Butt-Head: Bunghole-in-one
Beavis & Butt-Head: Bunghole-in-one

Zręcznościowe 15 listopada 1998

Zręcznościowy mini golf z dwójką tytułowych bohaterów, znanych z kanału MTV. Producent gry przygotował osiemnaście dołków umiejscowionych w zabawnych lokacjach (restauracja fast food, psychodeliczny plac zabaw, itp.). Do wyboru otrzymujemy kilka postaci, w tym Beavisa i Butt-Heada. Zabawę można prowadzić w trybie wieloosobowym dla czterech osób. Dodatkową atrakcją dla fanów będzie to, że głosy postaci podłożył sam Mike Judge.

PC

Wii Sports
Wii Sports

Sportowe 19 listopada 2006

Wii Sports, jak sama nazwa wskazuje, jest pakietem gier sportowych, stworzonych specjalnie z myślą o konsoli Wii. Wydana przez Nintendo pozycja ma za zadanie przyciągnąć zarówno typowych graczy, jak i osoby, które nigdy nie miały z tą formą rozrywki nic wspólnego.

Wii

Tiger Woods PGA Tour 2005
Tiger Woods PGA Tour 2005

Sportowe 20 września 2004

Tiger Woods PGA Tour 2005 to kolejna część popularnego cyklu symulacji gry w golfa, sygnowanej nazwiskiem Eldricka „Tigera” Woodsa, jednego z czołowych zawodników tej dyscypliny sportowej. W omawianym tytule nie brakuje ciekawych nowości oraz usprawnień wybranych elementów, znanych z poprzedniej odsłony gry.

PCPS2XBOXGCN

Golf Story
Golf Story

RPG 28 września 2017

Przygotowana przez niewielkie niezależne studio Sidebar Games produkcja, będąca połączeniem kilku gatunków gier, spiętych ze sobą w ramach tytułowej zabawy w golfa. W Golf Story śledzimy losy golfisty, przemierzającego świat i stawiającego czoła kolejnym przeciwnikom. Pod względem mechaniki tytuł stanowi swoiste połączenie Mario Golf ze Stardew Valley.

Switch

Dangerous Golf
Dangerous Golf

Sportowe 3 czerwca 2016

Widowiskowa gra sportowa, będąca symulatorem dość ekstremalnej wersji klasycznego golfa. Za powstanie tytułu odpowiada debiutujące studio Three Fields Entertainment, założone przez byłych członków Criterion Software, znanego z serii Burnout oraz niektórych odsłon cyklu Need for Speed. Pod względem mechaniki Dangerous Golf łączy elementy znane ze wspomnianego Burnouta, strzelanki Black oraz klasycznej koszykarskiej zręcznościówki NBA Jam.

PCPS4XONE

What the Golf?
What the Golf?

Zręcznościowe 19 września 2019

Humorystyczna zręcznościówka będąca zestawem minigier bardzo luźno opartych na zasadach gry w golfa. W What the Golf? zabawa polega na przesuwaniu rozmaitych obiektów po różnorodnych planszach. Cel naszych poczynań różni się przy tym w zależności od tego, na jakim „polu golfowym” toczy się rozgrywka.

PCSwitchiOS

The Golf Club 2019
The Golf Club 2019

Sportowe 28 sierpnia 2018

Kolejna część cyklu popularnych symulatorów golfa, rozwijanego od 2014 roku przez HB Studios. Gra The Golf Club 2019 oferuje dużo możliwości dostosowywania rozgrywki oraz szeroką gamę trybów i funkcji społecznościowych.

PCPS4XONE

Everybody's Golf World Tour
Everybody's Golf World Tour

Sportowe 25 marca 2008

Hot Shots Golf jest kolejną częścia znanego cyklu gier golfowych. Tym razem japońscy developerzy stworzyli dzieło, dedykowane wyłącznie platformie PlayStation 3.

PS3

Shot-Online
Shot-Online

Sportowe 4 grudnia 2004

Shot-Online jest grą sieciową traktującą o sporcie wymagającym skupienia i wytrzymałości psychicznej – o golfie. Oferuje ona pełnię doświadczeń zawodowego golfisty zaprezentowaną w grafice 3D.

PC

Outlaw Golf 2
Outlaw Golf 2

Sportowe 30 listopada 2004

W „Outlaw Golf 2” gracz wciela się w jednego z 11 zawodników, wyglądem i zachowaniem przypominających towarzystwo z najbardziej zapadłej i zaplutej knajpy. Oprócz zabawy we wbijanie piłki do dołka, można obić twarz innym zawodnikom lub rozjechać wózkiem golfowym publiczność.

PCPS2XBOX

Links 2003
Links 2003

Sportowe 20 września 2002

Kolejna odsłona bardzo realistycznej symulacji golfa z firmy Microsoft. Względem poprzednich edycji serii, posiada unowocześnioną grafikę, nowe pola golfowe oraz szereg innych poprawek i udogodnień.

PC

Tiger Woods PGA Tour 2004
Tiger Woods PGA Tour 2004

Sportowe 22 września 2003

Kolejna odsłona popularnej serii symulacji gry w golfa z korporacji Electronic Arts, sygnowanej nazwiskiem Eldricka „Tiger” Woodsa, najlepszego zawodowego zawodnika tej dyscypliny sportowej.

PCPS2XBOXGBAGCN

Infinite Mini Golf
Infinite Mini Golf

Sportowe 25 lipca 2017

Stworzona głównie z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej pierwszoosobowa gra sportowa autorstwa ZEN Studios, stanowiąca kontynuację wydanej w 2010 roku gry Planet Minigolf. Opisywana produkcja prezentuje mocno zręcznościowe podejście do popularnego golfa, choć podczas zabawy nie liczą się tylko i wyłącznie szybkie palce.

PCPS4XONESwitch

Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters
Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Sportowe 29 marca 2011

Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters jest czternastą odsłoną cyklu symulacji golfa, rozwijanego przez deweloperów z koncernu Electronic Arts. Tym razem główną areną zmagań są pola golfowe Augusta National i rozgrywany na nich turniej Masters. Gracz ma okazję wcielić się w mistrzów tego sportu, na czele z firmującym serię Tigerem Woodsem i sprawdzić swoje umiejętności posyłania piłeczki do dołka.

PCX360PS3Wii

Tiger Woods PGA Tour 14
Tiger Woods PGA Tour 14

Sportowe 26 marca 2013

Kolejna odsłona popularnej symulacji golfa wyprodukowana przez studio EA Tiburon. Tytuł umożliwia wcielenie się w największe sławy tej dyscypliny sportowej i rozgrywki na najpopularniejszych polach golfowych. Produkcja wykorzystuje możliwości sensora Kinect i kontrolera PlayStation Move.

X360PS3

Worms Crazy Golf
Worms Crazy Golf

Zręcznościowe 17 października 2011

Spin-offowa odsłona bestsellerowej serii Worms, stanowiąca oryginalne połączenie typowych mechanizmów serii z klasyczną grą w golfa. Celem zabawy jest trafianie piłeczkami do kolejnych dołków, nie ma ono jednak nic wspólnego z elegancją właściwą tejże dyscyplinie sportu.

PCX360PS3iOS

Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 17 grudnia 2011

Everybody's Golf to zręcznościowa symulacja golfa, w której największe znaczenie ma dobra zabawa i widowiskowość wyczynów na polu golfowym.

PS3PSV