Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4
Okładka Everybody's Golf VR (PS4)

Everybody's Golf VR PS4

Rozbudowany symulator golfa przygotowany z myślą o konsoli PlayStation 4 i goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Everybody's Golf VR stanowi swoistą kontynuację wydanego w 2017 roku Everybody’s Golf.

Sportowe | FPP | TPP | golf | PlayStation Move | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Everybody's Golf VR (PS4)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

21maja2019

22maja2019

pudełko PL

22maja2019

PSN

Everybody’s Golf VR to symulator golfa, który został przygotowany z myślą o technologii rzeczywistości wirtualnej. Tytuł ten stanowi kontynuację wydanego w 2017 roku na konsoli PlayStation 4 Everybody’s Golf i został opracowany przez to samo studio deweloperskie: Clap Hanz (ze wsparciem Japan Studio).

Mechanika

Everybody’s Golf VR jest rozbudowanym symulatorem golfa – oznacza to, że naszym zadaniem jest, oczywiście, wbicie piłki do dołka z pomocą kija golfowego. Tym, co wyróżnia produkcję Clap Hanz na tle innych, podobnych tytułów jest wsparcie dla technologii rzeczywistości wirtualnej, a także kontroli ruchu. Sterowanie polega na wymachiwaniu padem Dualshock 4 lub kontrolerem PlayStation Move.

Tryby gry

W Everybody’s Golf VR możemy grać samotnie, albo też w towarzystwie innych graczy.

Kwestie techniczne

Everybody’s Golf VR ma atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną. Zarówno pola golfowe, modele zawodników, jak i sprzętu zostały wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Technologia rzeczywistości wirtualnej sprawia, że zupełnie inaczej postrzegamy świat gry, gwarantując poziom immersji niedostępny dla klasycznych produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Cena gry w dniu premiery: 119,90 PLN

Gry podobne do Everybody's Golf VR

Klasyfikacja PEGI Everybody's Golf VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.