Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4XONE
Okładka The Golf Club (PC)

The Golf Club

The Golf Club jest grą sportową poświęconą golfowi. Tytuł, wyprodukowany przez kanadyjskie HB Studios, działa na silniku Unity Engine, co zaowocowało efektowną oprawą graficzną. Specyfiką tego symulatora sportowego jest położenie nacisku na funkcje społecznościowe.

Sportowe | golf | multiplayer

Okładka The Golf Club (PC)

producent: HB Studios

wydawca: HB Studios

Strona oficjalna

data premiery gry:

19sie2014

PC XONE

26sie2014

PS4

The Golf Club jest grą sportową poświęconą golfowi, przeznaczoną m.in. na konsole ósmej generacji. Za produkcję odpowiada kanadyjskie HB Studios, regularnie wypuszczające produkcje sportowe, z których warto wymienić choćby serię Cricket czy grę rytmiczną NBA Baller Beats. Zespół początkowo pracował nad kolejnym tytułem z serii Tiger Woods PGA, kiedy jednak okazało się, że nowa odsłona się nie ukaże (z powodu rozejścia się firmy EA ze znanym golfistą firmującym markę swoim nazwiskiem) HB Studios postanowiło samodzielnie wyprodukować i wydać grę poświęconą tej prestiżowej dyscyplinie sportowej.

Zabawę w The Golf Club rozpoczynamy od stworzenia swojego awatara. Następnie możemy brać udział w turniejach albo po prostu zaliczać kolejne dołki. Jak na symulator golfa przystało, mamy szerokie możliwości wykonywania uderzeń – dobieramy odpowiednią siłę i właściwy kąt trafienia w piłkę, musimy również zwracać uwagę na siłę wiatru i przeszkody. Twórcy dołożyli wysiłków, aby rozgrywka była z jednej strony przyjemna, a z drugiej możliwie realistyczna. Co charakterystyczne, zabawa w The Golf Club została wzbogacona aspektem społecznościowym – zawody i zwykłe partie można łatwo umieszczać w sieci, dzieląc się z innymi graczami swoimi wynikami.

Wraz z The Golf Club gracze otrzymują narzędzie pozwalające na własną rękę tworzyć nowe pola golfowe. To od nas zależy ilość dołków do zaliczenia, wysokość roślinności czy liczba drzew, które znajdą się na projektowanym przez nas terenie. Efekty można obserwować „na żywo”, gdyż generator od razu wprowadza zmiany na tworzonej mapie. Przygotowane w ten szybki i intuicyjny sposób pola golfowe można udostępniać innym graczom.

Wykorzystanie silnika graficznego Unity Engine zaowocowało bardzo realistyczną i szczegółową oprawą graficzną, która na pewno przypadnie do gustu osobom ceniącym dbałość o detale.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Oczekiwania czytelników: 8,7 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do The Golf Club

Klasyfikacja PEGI The Golf Club

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Golf Club

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 3.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7/8
Wieści ze świata (Mario Kart 8, Anomaly 2, Wargame: Red Dragon) 27/8/14
Wieści ze świata (Mario Kart 8, Anomaly 2, Wargame: Red Dragon) 27/8/14

wiadomość27 sierpnia 2014

Dziś piszemy m.in. o nowych DLC do Mario Kart 8, dacie premiery Anomaly 2 na PlayStation 4 oraz darmowym dodatku do Wargame: Red Dragon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

PC
PS4
XONE