Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2
Okładka Tiger Woods PGA Tour 2002 (PS2)

Tiger Woods PGA Tour 2002

Kolejna odsłona znanej i lubianej golfowej serii gier od firmy Electronic Arts. Podobnie jak w poprzednich częściach gracze mogą uczestniczyć w szeregu prestiżowych zawodów toczących się na najsłynniejszych polach golfowych świata.

Sportowe | golf

Okładka Tiger Woods PGA Tour 2002 (PS2)

producent: EA Sports

data premiery gry:

26lut2002

PS2

5mar2002

PC

Tiger Woods PGA Tour 2002 to kolejna odsłona znanej i lubianej golfowej serii gier z Electronic Arts Inc. Podobnie jak w poprzednich częściach gracze mogą uczestniczyć w szeregu prestiżowych zawodów toczących się na najsłynniejszych polach golfowych świata. W stosunku do wersji 2001 zwiększono ilość pól golfowych (zawody rozgrywane są w takich słynnych miejscach Pebble Beach Golf Links czy Royal Birkdale w Anglii), oraz liczbę rzeczywistych zawodników (czternasty prawdziwych zawodowców). Komentarz na żywo prowadzą profesjonalni sprawozdawcy, tj. David Feherty i Bill Macatee. Gra posiada bardzo dobrej jakości trójwymiarową oprawę graficzną oraz bogaty asortyment uderzeń i zagrywek golfowych. Tiger Woods PGA Tour 2002 pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło    

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Tiger Woods PGA Tour 2002

Wymagania wiekowe Tiger Woods PGA Tour 2002

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Tiger Woods PGA Tour 2002

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat
Tiger Woods i EA razem przez kolejnych 6 lat

wiadomość3 lutego 2006

Tiger Woods podpisał nową umowę z koncernem Electronic Arts, na mocy której użyczać będzie swego wizerunku oraz nazwiska gigantowi światowego rynku rozrywki, koncernowi Electronic Arts, przez kolejnych 6 lat.

Pierwsze informacje na temat Tiger Woods PGA Tour 06

wiadomość13 czerwca 2005

Na łamach serwisu Worthplaying pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego odcinka sportowego tasiemca o nazwie PGA Tour. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, edycja programu datowana na 2006 rok również będzie sygnowana nazwiskiem jednego z najlepszych golfistów świata – Tigera Woodsa.

Worms: Blast Demo, Tiger Woods PGA Tour 2002 Demo

wiadomość1 lutego 2002

Do opublikowanego nieco wcześniej dema Shadow Force: Razor Unit, dołączyły dzisiaj jeszcze dwa kolejne - Worms: Blast oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.

PC
PS2