Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2002, 19:19

Worms: Blast Demo, Tiger Woods PGA Tour 2002 Demo

Do opublikowanego nieco wcześniej dema Shadow Force: Razor Unit, dołączyły dzisiaj jeszcze dwa kolejne - Worms: Blast oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.

Do opublikowanego nieco wcześniej dema Shadow Force: Razor Unit, dołączyły dzisiaj jeszcze dwa kolejne - Worms: Blast oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.

Pliki: Tiger Woods PGA Tour 2002 – demo [65MB]

Pliki: Worms: Blast – demo [80.7MB]

Worms: Blast to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier strategiczno-logicznych stworzonej przez Team17. Jest to pierwsza gra z serii, w której nasze robaki stały się trójwymiarowe, a rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym. Akcja przenosi nas na obszary morskie, gdzie dysponując całkowicie nowymi rodzajami broni, będziemy niszczyć okręty przeciwnika. Oprócz znanych z poprzednich części granatów, wyrzutni rakiet czy strzelb, teraz możemy skorzystać z ataków specjalnych, takich jak morskie potwory, deszcze meteorytów czy torpedy. Na morzu przeszkadzać nam będą kolorowe klocki, które na szczęście można zniszczyć. Nie jest to jednak wcale takie łatwe, gdyż aby zniszczyć odpowiedni klocek trzeba użyć broni o takim samym kolorowym kodzie.

Tiger Woods PGA Tour 2002 to kolejna odsłona znanej i lubianej golfowej serii gier z Electronic Arts. Podobnie jak w poprzednich częściach gracze mogą uczestniczyć w szeregu prestiżowych zawodów toczących się na najsłynniejszych polach golfowych Świata. W stosunku do wersji 2001 zwiększono ilość dostępnych pól golfowych oraz liczbę rzeczywistych zawodników. Komentarz na żywo prowadzą profesjonalni sprawozdawcy, tj. David Feherty i Bill Macatee. Gra posiada bardzo dobrej jakości trójwymiarową oprawę graficzną oraz bogaty asortyment uderzeń i zagrywek golfowych. Tiger Woods PGA Tour 2002 pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer.