Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lutego 2002

Konkurs "Rogue Spear - Black Thorn" zakończony

Rafał Swaczyna, 21 lutego 2002, 16:54

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończył się konkurs „Rogue Spear - Black Thorn”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 gier. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Play It.

Panzer Elite w kwietniowym numerze eXtra Gry

Solnica, 21 lutego 2002, 16:21

Firma CD Projekt poinformowała, iż w planowanym na kwiecień br., kolejnym numerze eXtra Gry, ukaże się gra Panzer Elite: Edycja Specjalna.

Nascar Racing 2002 Season już wkrótce w sklepach

Solnica, 21 lutego 2002, 15:46

Już w marcu na polskim rynku ukaże się NASCAR Racing 2002 Season, kolejna edycja znanej samochodowej serii tworzonej przez firmy Sierra Entertainment, Inc. oraz Papyrus Racing Games.

Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor - premiera

Fajek, 21 lutego 2002, 13:45

Firma Play-It poinformowała, że dziś na sklepowych półkach pojawi się długo oczekiwana gra cRPG - Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor.

Zapowiedź: Casanova

Fajek, 21 lutego 2002, 12:11

Casanova – symbol kochanka, dżentelmena i czarującego mężczyzny. Człowiek ten charakteryzował się również tym, że pozostawiał po sobie dziesiątki złamanych, kobiecych serc. Już niebawem w jego postać będziemy mogli się wcielić my, gracze.

Standard DVD następnej generacji ustanowiony

Fajek, 21 lutego 2002, 12:00

Dziewięciu największych producentów elektroniki użytkowej m.in. Sony Corporation i Matsushita Electric Industrial Co. Ltd. ustanowiło standard DVD następnej generacji.

Recenzja: Moja strona WWW

Fajek, 21 lutego 2002, 10:14

Moja strona WWW to program, umożliwiający stworzenie witryny internetowej ludziom, dla których skrót „html” brzmi równie tajemniczo co równanie rozkładu Gaussa dla polonisty.

Nieoficjalna poprawka do Destroyer Command

Łosiu, 21 lutego 2002, 09:50

Czego producent gry nie może zrobić przez kilka lat, tego kilku zapaleńców dokona w ciągu kilku tygodni. Mowa tu o zespole Naval Warfare Simulations, który specjalizuje się w robieniu nieoficjalnych poprawek do różnych gier symulacyjnych, głownie do symulacji morskich. Wydał on właśnie nieoficjalny pakiet poprawek do dopiero co wydanej gry Destroyer Command.

Civil War: War Between the States zapowiedziany

Łosiu, 21 lutego 2002, 09:15

W dawnych czasach kiedy wszyscy szaleli na punkcie Amigi 500, pojawiła się gra zatytułowana North & South. Jak wiedzą starsi gracze była to strategia, w której mogliśmy zadecydować o losach Wojny Secesyjnej. Podbiła ona serca tysięcy i chyba na zawsze pozostanie w naszej pamięci. To były czasy. Czas jednak wrócić do dnia dzisiejszego. Mianowicie nowa firma developerska - Walker Boys Studio - założona przez dwóch byłych członków zespołu, który stworzył Age of Empires II, zajęła się stworzeniem strategii, której tematem (podobnie jak starego przeboju North & South) jest Amerykańska Wojna Secesyjna. Jej tytuł brzmi Civil War: War Between the States.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (21/02/02)

Fajek, 21 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.