Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lutego 2002

Tendencyjne streszczenie minionego tygodnia by Soulcatcher (17/02/02)

Soulcatcher, 17 lutego 2002, 13:08

„Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” – takim hasłem można by opisać cały ostatni tydzień. Ludzie podzielili się na czekających aby pójść do kina, tych co nie mają czasu bo są w kinie, tych co stoją po bilety aby pójść do kina jeszcze raz, tych co chodzą po mieście uśmiechnięci (właśnie wyszli z kina) i tych co nie dają żyć innym bo nie mogą iść do kina. Dlatego chwyć za rękę swoja drugą połowę i biegnij szybko kupować bilety, bo naprawdę warto. A oto inne ciekawe wiadomości z ostatniego tygodnia które nie miały szczęścia i trafiły na tydzień premiery Władcy Pierścieni ...

Nowe opakowania AMD

Fajek, 17 lutego 2002, 12:19

Pod koniec stycznia w japońskich sklepach pojawiły się procesory firmy AMD w nowych opakowaniach. Zamiast kartonowych pudełek, podobnych do Intela, AMD wkłada swoje procesory do plastikowych opakowań.

Thorgal bohaterem gry komputerowej

Solnica, 17 lutego 2002, 00:03

Przygody Thorgala, jednego z najsłynniejszych nie tylko w Polsce bohaterów komiksowych, będącego dziełem dwóch wybitnych artystów: scenarzysty Jeana Van Hamme’a i naszego rodaka, rysownika Grzegorza Rosińskiego, zostaną przeniesione na ekrany komputerów. Zadania tego podjęła się znana ze stworzenia wielu przygodówek firma Cryo.