Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2002

Worms: Blast Demo, Tiger Woods PGA Tour 2002 Demo

Solnica, 1 lutego 2002, 19:19

Do opublikowanego nieco wcześniej dema Shadow Force: Razor Unit, dołączyły dzisiaj jeszcze dwa kolejne - Worms: Blast oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.

Salt Lake 2002 w sklepach

Solnica, 1 lutego 2002, 17:59

Jak poinformował nas IM Group, już dzisiaj w sklepach powinna ukazać się gra Salt Lake 2002, jedyna oficjalna gra Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City 2002.

Shadow Force: Razor Unit Demo

Sznur, 1 lutego 2002, 16:44

Zespół Fun Labs pracuje nad nową grą zatytułowana Shadow Force: Razor Unit, której wersja demonstracyjna jest już dostępna w naszym dziale Plików. Jest to typowy przedstawicielem gier akcji FPS, w której jako uzbrojony po zęby komandos, likwidujemy wszystko na swojej drodze. Akcja przenosi nas w gorące rojony Bliskiego Wschodu, gdzie wraz z całym oddziałem zostajemy wysłani na pomoc przebywającym tam Rangers.

Niebezpieczne joysticki

Solnica, 1 lutego 2002, 16:42

Być może już wkrótce kupując nowy joystick lub joypad, znajdziemy przyczepioną do niego informację podobną do tych które umieszczane są obecnie np. na pudełkach papierosów – „Uwaga produkt szkodliwy dla zdrowia”.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - poradnik

Solnica, 1 lutego 2002, 15:47

Znajdujący się na naszych stronach poradnik do Harry Potter i Kamień Filozoficzny doczekał się kolejnej, ostatniej już aktualizacji. W tej chwili możecie go podziwiać w całej jego okazałości.

Opublikowaliśmy zapowiedź Global Operations

Solnica, 1 lutego 2002, 13:22

Global Operations to kolejny kandydat do strącenia z piedestału słynnego Counter Strike’a. O tym czy mu się to uda dowiemy się już niebawem, obietnice jego autorów są w każdym bądź razie dość duże.

Nowy projekt firmy Lemon Interactive

Łosiu, 1 lutego 2002, 11:45

Firma Lemon Interactive poinformowała, że podpisała umowę z grupą Detalion, odpowiedzialną za produkcję takich tytułów jak Schizm i REAH, dotyczącą przygotowania nowej gry o jeszcze nie znanym tytule.

Nowa strona CD Projekt'u

Łosiu, 1 lutego 2002, 11:06

Nowa oficjalna strona firmy CD Projekt wystartowała. Posiada nowoczesną, przejrzystą i miłą dla oka szatę graficzną sprawiającą, że korzystanie z serwisu jest przyjemne i nie sprawia problemów nawet najmłodszym internautom. Ponadto pełna jest wyczerpujących informacji o każdej z gier CDP wraz z opcją kupna jej w sklepie internetowym Zapraszam do obejrzenia.

Wyjaśnienia dotyczące niezrealizowanych projektów firmy Black Isle Studios

Łosiu, 1 lutego 2002, 10:47

Na oficjalnym forum firmy Black Isle Studios pojawił się szereg bardzo interesujących wypowiedzi pana Feargusa Urquhart’a, szefa Black Isle. Odsłaniają one kulisy dotyczące niezrealizowanych projektów firmy, m.in. Fallout 3, TORN, oraz jeszcze nie znanej światu produkcji o nazwie Monroe Project.

Pierwsze gry z serii Cinemaware Digital Remasters również w polskich sklepach

Łosiu, 1 lutego 2002, 09:18

Niedawno informowaliśmy, że pierwsze tytuły (Defender of the Crown oraz The Three Stooges) z serii Cinemaware Digital Remasters, zostaną niedługo wydane na zachodzie. Dziś zaś informujemy, że cała seria „Legendy” zostanie wydana w Polsce przez firmę Lemon Interactive i również polscy gracze będą mogli przypomnieć sobie swoje początki i zagrać w prawdziwe hity z dawnych lat.

Sprzedaż gier rośnie

Łosiu, 1 lutego 2002, 09:06

Na serwisie Gamers.com pojawiło się bardzo interesujące zestawienie przedstawiające wielkość sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych w ostatnich latach. W świetle podanych informacji (bazujących na danych NPD Techworld) okazuje się, że wbrew powszechnie panującej recesji, w ciągu trzech ostatnich lat, sprzedaż gier wzrasta i to patrząc zarówno na ilość sprzedanych egzemplarzy jak i ilość pieniędzy pochodzących ze sprzedaży.

14 dni bezpłatnej gry w World War II Online

Łosiu, 1 lutego 2002, 08:58

Dziś rozpoczął się okres czternastu bezpłatnych dni rozgrywki w grę MMO firmy Cornered Rat Software zatytułowaną World War II Online: Blitzkrieg. Każdy zainteresowany może pobrać specjalnego klienta ze strony gry i przez dwa tygodnie grać do woli za darmo.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (01/02/02)

Fajek, 1 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.