Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lutego 2002

Beta testy Wizardry 8 PL rozpoczęte

Solnica, 6 lutego 2002, 16:48

Jak poinformował nas CD Projekt, rozpoczęły się beta testy polskiej wersji językowej jednej z ciekawszych gier z gatunku cRPG - Wizardry 8.

Premiera GeForce 4

Fajek, 6 lutego 2002, 16:14

Dziś premierę miały karty z najnowszym układem nVidii – GeForce 4. Kości te występują w trzech odmianach: Ti (Titanium), MX oraz Go.

TOCA Race Driver - kolejne szczegóły
TOCA Race Driver - kolejne szczegóły

Fajek, 6 lutego 2002, 11:47

Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące gry Pro Race Driver (znanej również pod TOCA Race Driver), wyścigów torowych autorstwa Codemasters.

Zepół Running With Scissors zapowiedział Postal 2

Sznur, 6 lutego 2002, 11:19

Niektórzy z pewnością pamiętają jeszcze niezwykle kontrowersyjną grę akcji z 1997 roku, zatytułowaną Postal. Ta produkcja zespołu Running With Scissors epatowała przemocą i brutalnością na niespotykaną ówcześnie skalę. Teraz, gdy na rynku pojawiają coraz to brutalniejsze tytuły (Carmageddon, King Pin, Grand Theft Auto 3), ta sama firma postanowiła stworzyć Postal 2.

Poradnik do Flight Simulator 2002

Solnica, 6 lutego 2002, 10:52

Flight Simulator to obok Windows czy pakietu Office jeden z flagowych produktów firmy Microsoft. Właśnie dzięki tej grze gigant z Redmond zyskał bardzo wiele szacunku w oczach nie tylko domorosłych pilotów.

Recenzja: The Troma Project

Fajek, 6 lutego 2002, 10:42

Troma Project to gra autorstwa firmy Nekrosoft, tej samej, która stworzyła strategię turową Rezerwowe Psy. Troma Project również jest strategią turową, o ile określenie jej w ten sposób nie jest krzywdzące dla takich tytułów jak UFO czy Jagged Alliance.

Zapowiedź: Army Men: RTS

Fajek, 6 lutego 2002, 09:55

Małe, plastikowe żołnierzyki porozstawiane na podłodze, stole, krzesłach... oto obraz jaki można było zobaczyć w pokoju niejednego z nas, w czasach gdy na stojąco wchodziliśmy pod niejeden mebel :)

Neverwinter Nights - lato 2002

Łosiu, 6 lutego 2002, 09:24

Niedawne problemy firmy BioWare związane z wydawcą Neverwinter Nights niestety niekorzystnie odbiły się na dacie wydania gry. Przypominam, że do tej pory termin wydania Neverwinter Nights określany był jako pierwszy kwartał 2002 roku lub wiosna 2002. Obecnie symulacja uległa zmianie, to lato 2002.

Starcraft 2 w odległych planach Blizzard Entertainment

Łosiu, 6 lutego 2002, 09:16

Dziś pojawił się promyk nadziei dla wszystkich fanów niezapomnianego RTSa – Starcraft. Pan Bill Roper, vice prezydent firmy Blizzard Entertainment udzielił wywiadu koreańskiemu serwisowi Gameshot.net, w którym stwierdził, że Blizzard na pewno zajmie się tworzeniem drugiej części gry jak tylko upora się z produkcją i wydaniem Warcraft III oraz World of Warcraft.

Stare przeboje w nowych szatach

Łosiu, 6 lutego 2002, 09:05

W historii gier komputerowych są takie tytuły, które nigdy się nie zestarzeją i zawsze przyciągną do siebie graczy. Najlepszym tego dowodem jest znany od dawien dawna Pac-Man, który mimo upływu lat nadal cieszy się tak dużą popularnością, że firma Infogrames wydaje kolejne jego części. Tym razem zapowiedziano wydanie gry zatytułowanej Pac-Man All-Stars. Na tym jednak nie koniec nowych odsłon starych hitów. Ta sama firma, Infogrames, wyda również specjalny pakiet Atari Anniversary, zawierający stare i nowe wersje gier znanych z Atari: Warlords, Combat, oraz Missile Command.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (06/02/02)

Fajek, 6 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.