Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lutego 2002

FEM w Pro Race Driver - prawda czy fikcja?

Sznur, 26 lutego 2002, 18:27

Niedawne informacje, podane przez firmę Codemasters o zastosowaniu systemu FEM w swych najnowszych wyścigach samochodowych Pro Race Driver, wywołały żywe zainteresowanie wśród graczy. Większość z nas po Pro Race Driver spodziewa się zbliżonego do realizmu symulatora. Czy producent rzeczywiście jest w stanie spełnić takie obietnice? Jeden z naszych czytelników, pan Piotr Traczykowski z Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN, postanowił wylać nam na głowę kubeł zimnej wody... :)

Megarace 3 startuje pojutrze

Fajek, 26 lutego 2002, 14:36

MegaRace 3 to kolejna część słynnej i popularnej serii wyścigowej, wydawanej przez firmę Cryo. Stanowi ona swego rodzaju przełom, ponieważ jej głównymi bohaterami nie są już samochody, lecz superszybkie uzbrojone pojazdy poruszające się w fantastycznym, zabawkowym świecie.

Poradnik do Return to Castle Wolfenstein

Solnica, 26 lutego 2002, 13:00

Return to Castle Wolfenstein to bez wątpienia jedna z ciekawszych gier FPP, która pomimo wielokrotnego przekładania daty wydania trafiła wreszcie pod koniec ubiegłego roku na ekrany naszych komputerów. Z zamieszczoną na naszych stronach jej recenzją mogliście zapoznać się już jakiś czas temu, dzisiaj przyszła kolej na poradnik.

Zeus - Złota Edycja już w sprzedaży

Fajek, 26 lutego 2002, 10:35

Od dziś w sklepach w całym kraju będzie dostępny pakiet Zeus - Złota Edycja. Znajdują się w nim aż dwie pełne wersje gier i jak zwykle w wypadku wydawnictwa Play-It eXtra dodatki.

Recenzja: Road Wage

Fajek, 26 lutego 2002, 10:22

RoadWage to zabawne wyścigi samochodowe dedykowane głownie młodym odbiorcom. Gracz staje się jednym z elitarnego kręgu kierowców samochodów dostawczych. Celem jest wyeliminowanie konkurentów i zagarnięcie wszystkich zarobków dla siebie.

Nowe mapy do C&C: Renegade

Łosiu, 26 lutego 2002, 09:17

Firma Westwood Studios poinformowała, że testuje obecnie dwie nowe multiplayer’owe mapy przeznaczone dla gry Command & Conquer: Renegade, nawiasem mówiąc mającej dziś swą oficjalną zachodnią premierę.

X-COM: Alliance jednak DEAD

Łosiu, 26 lutego 2002, 09:03

W zeszły weekend cały komputerowy świat obiegła wiadomość dotycząca otwarcia przez firmę Infogrames strony dawno zapomnianej produkcji X-COM: Alliance. Od ponad pół roku projekt ten był zawieszony i nagle taka informacja. Od razu pojawiły się optymistyczne spekulacje, jakoby produkcja X-COM: Alliance ponownie ruszyła. Niestety dziś przedstawiciel Infogrames definitywnie zaprzeczył tym pogłoskom.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (26/02/02)

Fajek, 26 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.