Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lutego 2002

Lemon Interactive zerwał współpracę z Adrianem Chmielarzem

Sznur, 13 lutego 2002, 17:02

Mimo iż od dawna gracze ostrzą sobie zęby na polskie gry zespołu developerskiego firmy Lemon Interactive, z niewiadomych powodów prace nad nimi przeciągają się. Chodzi oczywiście o strategię kosmiczną Starmageddon i grę akcji Painkiller, które powstawały pod kierownictwem Adriana Chmielarza, znanego na polskim rynku komputerowym ze stworzenia kilku bardzo dobrych tytułów.

Might & Magic IX w ofercie CD Projektu

Solnica, 13 lutego 2002, 16:44

Długo oczekiwana gra RPG Might & Magic IX: Writ Of Fate znalazła się w planie wydawniczym CD Projekt’u. W dniu dzisiejszym został podpisany kontrakt na podstawie którego firma CD Projekt została wyłącznym dystrybutorem tej gry w Polsce i Czechach.

Śnieżny Rajd 2002: Wyścigi Skuterów Śnieżnych - premiera

Solnica, 13 lutego 2002, 16:43

Jak poinformował nas CD Projekt, gra Śnieżny Rajd 2002: Wyścigi Skuterów Śnieżnych trafiła dzisiaj do sprzedaży.

Gadżet do polskiej edycji Wizardry 8 ujawniony

Solnica, 13 lutego 2002, 16:34

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt podała więcej szczegółów na temat gadżetu dołączonego do polskiej edycji Wizardry 8. Będzie nim jedna z najbardziej kultowych gier RPG wszech czasów - Wizardry 7 Gold.

Medal of Honor: Allied Assault już w piątek!

Fajek, 13 lutego 2002, 14:38

Najbardziej wyczekiwana gra akcji ostatnich miesięcy, osadzona w realiach II Wojny Światowej, trafi na półki sklepowe w Polsce już w ten piątek. Tak więc, szykujcie już pieniążki na Medal of Honor: Allied Assault.

Więzienny massive multiplayer online

Sznur, 13 lutego 2002, 14:36

Zapewne niektórzy gracze pamiętają jeszcze hiszpańskie studio Dinamic Multimedia, które zakończyło działalność pod koniec zeszłego roku. Zespół ten znany jest u nas choćby z takich tytułów jak M: Alien Paranoia czy Grouch, lecz mało kto zna ich ostatni projekt. Okazuje się, że stworzyli oni swoją własną grę massive multiplayer online, rozgrywającą się w w zupełnie nietypowych dla tego gatunku realiach. Chodzi mianowicie o grę The Prison, w której gracz wciela się w postać skazańca zamkniętego w ściśle strzeżonym więzieniu.

Pierwsza na świecie recenzja Command & Conquer: Renegade

Fajek, 13 lutego 2002, 13:33

Jako pierwszy serwis na świecie (!) mamy przyjemność zaprezentować Wam recenzję gry, na która fani świata Command & Conquer czekali z niecierpliwością od 5 lat. Czy było warto? Oto Command & Conquer: Renegade.

RoadWage w sprzedaży

Fajek, 13 lutego 2002, 11:15

TopWare Poland informuje, że wprowadza do sprzedaży nowy tytuł pt. RoadWage. Gra od 14 lutego powinna być dostępna w sprzedaży w hipermarketach oraz dobrych sklepach komputerowych na terenie całego kraju. RoadWage wydany jest w serii TOPWARE JUST 4 FUN, w bardzo atrakcyjnej cenie 19,95 PLN.

3D Mark 2001 Second Edition

Solnica, 13 lutego 2002, 11:05

MadOnion udostępnił nową wersję popularnego programu testującego komputery klasy PC pod względem ich wydajności w programach wykorzystujących do granic możliwości moc procesora i dopalaczy graficznych czyli w szczególności w najnowszych grach – 3D Mark 2001 Second Edition.

Zapowiedź: Anno 1503 - Setting out for a New World

Fajek, 13 lutego 2002, 10:30

Anno 1503: Setting out for a New World to sequel znanej gry strategicznej Anno 1602, łączący w jednym symulację budowania miast oraz kolonizację, dyplomację, produkcję, handel i walkę. Już niebawem gra ta powinna trafić na sklepowe półki a my tymczasem zapraszamy do przeczytania jej zapowiedzi.

Ultima Online: Lord Blackthorn’s Revenge w sklepach

Solnica, 13 lutego 2002, 10:29

Electronic Arts rozpoczął sprzedaż najnowszego, noszącego podtytuł Lord Blackthorn’s Revenge dodatku do chyba najsłynniejszej, pomimo swoich lat wciąż cieszącej się dużą popularnością gry z gatunku massive multiplayer – Ultima Online.

Mace Griffin Bounty Hunter - czyżby nowa jakość w grach akcji?

Łosiu, 13 lutego 2002, 09:29

Firmy Crave Entertainment oraz Electronic Arts zapowiedziały wydanie jesienią tego roku przygodowej gry akcji - Mace Griffin Bounty Hunter.

Emperor: Rise Of The Middle Kingdom zapowiedziany

Łosiu, 13 lutego 2002, 09:16

Emperor: Rise Of The Middle Kingdom – to tytuł najnowszej produkcji zespołu Impressions Games i firmy Sierra Entertainment. To pierwsza gra strategiczno-ekonomiczna, w której gracze będą mogli wspólnie, za pośrednictwem trybu multiplayer, zająć się budową wielkich miast w antycznych Chinach.

Ogłoszenia drobne - czyli kto co wydaje

Łosiu, 13 lutego 2002, 09:10

Dzisiejszy, trzynasty dzień miesiąca rozpoczynamy od dwóch dobrych nowin. Mianowicie firma Sierra oficjalne poinformowała, że wyda najnowszą grę akcji zespołu Gearbox Software - Counter-Strike: Condition Zero. Z kolei firma Take Two przyznała, iż wyda Hidden & Dangerous Deluxe.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (13/02/02)

Fajek, 13 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.