Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lutego 2002

The Underworld: Crime Does Pay - nowe screeny

Sznur, 25 lutego 2002, 19:22

Zespół Phoenix Entertainment opublikował dzisiaj dwanaście screenów z końcowej fazy produkcji The Underworld: Crime Does Pay. Jest to gra akcji 3D z elementami taktyki i strategii czasu rzeczywistego, przenosząca na w przestępczy świat organizacji mafijnych. Zadaniem gracza będzie stworzenie od początku potężnej grupy gangsterskiej, zdolnej do przejęcia kontroli nad kluczowymi punktami olbrzymiej metropolii i wyeliminowaniem konkurencji.

Jurassic Park: Project Genesis

Solnica, 25 lutego 2002, 17:21

Dinozaurów nigdy dosyć – najwyraźniej do takiego wniosku doszli ludzie z Blue Tongue Software, którzy przygotowują grę nawiązującą do filmów z serii Jurassic Park - Jurassic Park: Project Genesis.

Władca pierścieni - alternatywna recenzja filmu

Solnica, 25 lutego 2002, 16:21

„Wspaniały”, „wyśmienity”, „tak to sobie właśnie wyobrażałem” – takie były najczęstsze opinie moich znajomych po wizycie w kinie i obejrzeniu ekranizacji pierwszej części „Władcy pierścieni”. Większość nie oznacza wszystkich - do tych drugich należy z pewnością autor materiału który zamieściliśmy dzisiaj w Hydepark’u.

Wywiad z twórcami Freelancer na GameSpy.com

Sznur, 25 lutego 2002, 14:26

Wszyscy wielbiciele symulatorów kosmicznych z rozbudowanymi elementami fabularnymi i ekonomicznymi już od dłuższego czasu wyczekują na upragnionego Freelancera. Jako nieformalny następca Starlancera, tytuł ten miał ujrzeć światło dzienne wkrótce po nim, oferując nie tylko olbrzymi, interaktywny wszechświat, ale również jednoczesną rozgrywkę dla wielu graczy jednocześnie. Twórcy gry z zespołu Digital Anvil nabrali wody w usta, od jakiegoś czasu nie informując o losach Freelancera. Aż do dzisiaj, kiedy to na stronach GameSpy.com ukazał się wywiad z autorami projektu...

Ghost Recon - recenzja i poradnik

Fajek, 25 lutego 2002, 13:55

Ghost Recon to kolejna gra firmy Red Strom, twórców sławnego już Rainbow Six (w tym i Rogue Spear). W zeszłym tygodniu gra ta pojawiła się w sprzedaży a my już dziś mamy dla Was dwa materiały jej dotyczące.

VIA i X-Box 2!??

Łosiu, 25 lutego 2002, 09:45

Na zachodnim serwisie theinquirer.net pojawiła się interesująca wiadomość dotycząca konsoli X-Box 2. Okazuje się bowiem, że Microsoft prawdopodobnie zrezygnuje z usług firmy Nvidia przy jego tworzeniu. Wygląda też na to, że Microsoft pracuje już nad następcą X-Box’a.