Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2002

Zapowiedź Might and Magic IX: Writ of Fate

Solnica, 28 lutego 2002, 12:21

Czy wyłaniające się zza horyzontu Might & Magic IX: Writ of Fate stanie się przełomem i pozwoli cyklowi znowu wzbudzić cieplejsze uczucia graczy? O tym przekonamy się niebawem, tymczasem już dzisiaj chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z ciekawą i oryginalną zapowiedzią tej gry, którą zamieściliśmy na naszych stronach.

Play-It dystrybutorem roku według ŚGK

Fajek, 28 lutego 2002, 11:37

„Wydawnictwo Play-It chciałoby podziękować wszystkich swoim współpracownikom, ze szczególnym uwzględnieniem zachodnich partnerów, firmie: Take 2, Sierra, Ubi Soft oraz Infogrames za owocną współpracę, której efektem jest otrzymanie niezwykle prestiżowej nagrody "Najlepszy Polski Wydawca/Dystrybutor" przyznanej przez renomowany magazyn Świat Gier Komputerowych.” – taką informację otrzymaliśmy od wyżej wspomnianego wydawnictwa.

Europejska premiera X-boxa

Fajek, 28 lutego 2002, 11:25

14 marca rozpocznie się inwazja Xbox’a na Europę – ale jeszcze lepszą informacją jest to, że wraz z europejską premierą będzie dostępnych aż 20 tytułów na tę konsolę.

Medal of Honor: Allied Assault - problem z modemem

Solnica, 28 lutego 2002, 11:04

Jak poinformował nas IM Group, znaleziono drobny problem w Medal of Honor: Allied Assault który powoduje, iż gra po uruchomieniu próbuje połączyć się z Internetem. Problem występuje tylko na komputerach wyposażonych w modem, na szczęście aby go usunąć wystarczy wykonać kilka bardzo prostych czynności.

Quo Vadis Intelu?

Fajek, 28 lutego 2002, 10:14

We wtorek na konferencji IDF (Intel Developer Forum), Intel poinformował, że rezygnuje z dalszego wsparcia dla pamięci typu Rambus (RIMM). Decyzja ta jest co najmniej zaskakująca z kilku powodów.

Czyżby Rainbow Six 3?

Solnica, 28 lutego 2002, 10:02

Wszystko zaczęło się od pewnej strony na którą prowadzi baner zamieszczony na Ubi.com. Zaledwie kilka screenów i motyw dźwiękowy wystarczą aby fani gier spod znaku Rainbow Six zaczęli się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź kolejnej części ich ulubionej serii.

Czyżby zimne wiadro wody dla twórców gier MMO?

Łosiu, 28 lutego 2002, 09:45

Firma Maximum Charisma, twórca gry z gatunku MMOcRPG „Fighting Legends”, ogłosiła bankructwo. Zgodnie z informacją podaną na oficjalnym forum firmy przez jej pracownika, wszyscy zatrudnieni dostali wypowiedzenia, a biura zostały zamknięte w zeszłym miesiącu. Jak dotychczas serwery Fighting Legends ciągle pracują, jednak nie znana jest przyszłość gry.

Oficjalna strona Asheron's Call 2

Łosiu, 28 lutego 2002, 09:30

Firmy Turbine Entertainment oraz Microsoft, poinformowały o otwarciu oficjalnej strony internetowej drugiej części niesamowicie popularnej gry MMOcRPG, Asheron's Call. Oprócz szeregu informacji o grze, zastosowanych w niej rewelacjach technicznych, wiadomości, artykułów, FAQ, itp., znajdziecie na niej szereg pierwszych screenów z gry. Powiem szczerze – prawdziwy odjazd.

Top 10 gier w US (28/02/02)

Łosiu, 28 lutego 2002, 09:19

Na najnowszej liście najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych (okres od 10 do 16 lutego) coś drgnęło. Co prawda nadal od kilku tygodni pierwszą pozycję okupuje Medal of Honor: Allied Assault, ale w środku stawki zaczęło się coś dziać. Na liście pojawiły się nowe pozycje, tj. NASCAR Racing 2002 Season oraz Ultima Online: Lord Blackthorn's Revenge, a Serious Sam: The Second Encounter awansował i obecnie plasuje się na trzeciej pozycji.

Plan wydawniczy Microsoft’u

Łosiu, 28 lutego 2002, 09:10

Wczoraj na festiwalu „International Games Festival”, firma Microsoft przedstawiła swój plan wydawniczy na okres 2002-2003 dotyczący gier PC. Oprócz długo oczekiwanych pozycji jak: Dungeon Siege, Asheron's Call 2 czy Age of Mythology, znajdują się w nim również całkiem nowe, dopiero ujawnione projekty, tj. Rise of Nations, Links 2003, Combat Flight Simulator 3 oraz dodatek do znanej taktycznej gry akcji: MechWarrior 4 Inner Sphere Mech Pak.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (28/02/02)

Fajek, 28 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.