Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lutego 2002

Warcraft 3 - nowe screeny na stronie Azeroth

Fajek, 8 lutego 2002, 17:03

Azeroth - oficjalna polska strona gry Warcraft 3, która znajduje się pod adresem: http://warcraft.cdprojekt.com/ opublikowała 58 nowych screenów pochodzących z wersji beta trzeciej części serii Warcraft.

Największy patch do Dark Age of Camelot

Sznur, 8 lutego 2002, 13:25

Wczoraj wieczorem Mythic Entertainment wprowadził największy jak dotychczas patch do Dark Age of Camelot. Opatrzony pełnym numerkiem 1.45 dodaje on obiecywane od jakiegoś czasu nowe lokacje (tzw. Epic Zones) oraz nowe potwory, w tym opisywane przez nas niedawno smoki.

Zapowiedź: I.G.I. 2: Covert Strike

Fajek, 8 lutego 2002, 13:18

Około roku temu, Project I.G.I. święcił triumfy wśród posiadaczy komputerów klasy PC. Dynamiczna akcja, przyzwoita grafika, ciekawe pomysły i zastosowane efekty... gra ogólnie odniosła sukces (pomimo niewielkiej ilości sprzedanych egzemplarzy) i nie powinien dziwić fakt, iż twórcy zdecydowali się na sequel.

Recenzja: Rayman M

Fajek, 8 lutego 2002, 11:40

Jeśli spojrzeć na Raymana to zobaczymy zabawnego stworka, obdarzonego niesamowicie zwinnym ciałem. W zasadzie każda jego część potrafi poruszać się zupełnie niezależnie, a niektóre, jak chociażby uszy mają niespotykane właściwości. W szczególnych okolicznościach zmieniają się w śmigła i unoszą swego właściciela w niedostępne, bądź bezpieczne miejsca.

Afera z Mafią

Łosiu, 8 lutego 2002, 10:46

Po problemach z wydaniem Return to Castle Wolfenstein w Niemczech oraz Grand Theft Auto 3 w Australii przyszła kolej na Mafia: City of Lost Heaven, najnowszą produkcję zespołu Illusion Softworks. Otóż we Włoszech wydaniu gry sprzeciwia się policja.

W.A.T.E.R.: Online – aktualne dane

Łosiu, 8 lutego 2002, 09:26

Tydzień temu firma Arithmetic Studios zmieniła oblicze swego nowego projektu przekształcając go z gry dla jednaj, góra kilku (multiplayer) osób - W.A.T.E.R.: Blood Runs Deep - w grę przeznaczoną tylko do rozgrywki w sieci Internet - W.A.T.E.R.: Online. Diametralnie zmienił się charakter gry i dziś Arithmetic Studios podało pierwsze szczegóły dotyczące fabuły i rozgrywki W.A.T.E.R.: Online.

Czego potrzebuje Unreal II żeby rozwinąć skrzydła

Łosiu, 8 lutego 2002, 09:09

Ostateczne ukończenie i wydanie drugiej części kultowej gry akcji Unreal zbliża się nieubłaganie. W chwili obecnej praktycznie codziennie pojawiają się nowe zapowiedzi gry, wywiady z twórcami, filmy i screeny. No właśnie – screeny, a zwłaszcza te wydanie w ostatnim okresie wprawiają w zadumę. Każdy zadaje sobie pytanie. Jaki musze mieć sprzęt, żeby w to pograć? W nowym „Preview” zamieszczonym na serwisie Games Radar pada odpowiedź na to pytanie.

Space Quest VII w produkcji ??!

Łosiu, 8 lutego 2002, 09:04

Bardzo ciekawa informacja pojawiła się dziś na zachodnim serwisie GameSpot i od razu mówię – ucieszy ona fanów starych, dobrych gier przygodowych. Mianowicie, GameSpot, powołując się na własne źródła w firmie Sierra, podał informację, że prawdopodobnie w chwili obecnej trwają prace nad siódmą częścią zabawnej przygodowej serii opowiadającej o przygodach Rogera Wilco.

Beta testy Legion

Łosiu, 8 lutego 2002, 08:59

Firma Paradox Entertainment poinformowała, że do 24 lutego bieżącego roku przyjmuje zapisy na beta testy gry strategicznej osadzonej w realiach starożytnego Rzymu, zatytułowanej Legion.