Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lutego 2002

Premiera Ghost Recon

Fajek, 19 lutego 2002, 17:09

Dziś w sklepach pojawiła się gra, na która fani gatunku „tactical team-based” oczekiwali z niecierpliwością. Czas wyjść z domu i pobiec do sklepu po Tom Clancy’s Ghost Recon.

Operation Flashpoint: Resistance zapowiedziany

Solnica, 19 lutego 2002, 17:02

Już za kilka miesięcy (21 czerwca) światło dzienne ujrzy kolejny, noszący podtytuł Resistance, oficjalny dodatek do Operation Flashpoint: Cold War Crisis, najlepszej, wojennej gry taktycznej ubiegłego roku.

Command & Conquer: Renegade już w marcu

Fajek, 19 lutego 2002, 15:08

Już w marcu, dzięki firmie IM Group będziemy mogli kupić najnowszą grę ze stajni Westwood - Command & Conquer: Renegade.

Poradnik do Schizm: Prawdziwe Wyzwanie

Solnica, 19 lutego 2002, 13:57

Schizm: Prawdziwe Wyzwanie to jedna z ciekawszych gier przygodowych zeszłego roku, będąca na dodatek naszym rodzimym produktem. Z jej recenzją na naszych stronach mogliście zapoznać się już jakiś czas temu, dzisiaj przyszła kolej na solucję.

Publicystyka: 10 życzeń do Złotej Rybki

Fajek, 19 lutego 2002, 11:22

Złotą rybkę spełniającą życzenia (najlepiej 3 lub więcej) zdobyć chciałby każdy. Czy wiedzielibyście jednak o co ją poprosić? Nie bez powodu jest tak wiele dowcipów o złotej rybce i życzeniach przez nią spełnianych, gdyż tak naprawdę nie łatwo jest się na coś zdecydować. Otóż wpadliśmy na pomysł aby ułatwić Wam zadanie i sporządziliśmy listę 10 „rzeczy”, które powinny Was zadowolić. Gdy pewnego dnia owa Złota Rybka wpadnie Wam w ręce, Wy będziecie wiedzieli o co poprosić.

Plany Intela

Fajek, 19 lutego 2002, 10:31

Serwis Xbit Labs poinformował o planach (tzw. roadmap) firmy Intel na najbliższy rok. Nie ma w nich (planach) żadnych niespodzianek czy nowości a jedynie kolejne wersje znanych nam już procesorów.

Kolejny SWAT w produkcji

Łosiu, 19 lutego 2002, 09:26

Od czasu wydania realistycznej taktycznej gry akcji z serii SWAT (tj. SWAT 3: Close Quarters Battle) minęły już niemal trzy lata. Czas więc na jej kolejną odsłonę. Serwis GameSpot przedstawił dziś pierwsze szczegóły dotyczące kolejnej części serii zatytułowanej SWAT: Urban Justice.

Falcon V - kolejne nowości

Łosiu, 19 lutego 2002, 09:02

Po blisko dwutygodniowej przerwie znów doszła do nas dobra wiadomość z firmy G2 Interactive, posiadającej prawa do produkcji i dystrybucji wojskowych symulatorów lotniczych z serii Falcon. Firma zatrudniła w charakterze konsultanta projektu Falcon V, kolejnego pilota wojskowego - Pete Bonanni. Jak wiedzą fani serii, brał on już udział przy tworzeniu poprzednich części Falcona.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (19/02/02)

Fajek, 19 lutego 2002, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.