Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lutego 2002

Mimesis Online Free Trial

Solnica, 18 lutego 2002, 12:41

Tannhauser Gate, twórcy Mimesis Online udostępnili możliwość przetestowania ich gry całkowicie za „free”. Wystarczy jedynie ściągnąć sobie na dysk klienta gry i zarejestrować się do trzydniowego, darmowego trial’a.

Zapowiedź: Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

Fajek, 18 lutego 2002, 10:45

Star Wars – dwa magiczne wyrazy, które wystarczy do czegoś przyczepić, aby wywołać ślinotok i drżenie rąk u wszystkich fanów tej, chyba można powiedzieć, „religii”. Dlatego też, firma LucasArts, czerpie korzyści pełnymi garściami z faktu, iż są ludzie, dla których Gwiezdne Wojny są częścią życia. Gra Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast jest czymś co wywoła drżenie rąk, nie tylko u fanów mieczy świetlnych i rycerzy Jedi.

ABC Internetu: Test Bramki MILC Multiplayer

Solnica, 18 lutego 2002, 10:40

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy Was o powstaniu nowej usługi skierowanej do graczy, której celem jest polepszenie parametrów połączenia z zachodnimi serwerami gier multiplayer. Bramka MILC Multiplayer, bo o niej oczywiście mowa, jest rozwiązaniem ciekawym, dlatego też pokusiliśmy się o jej przetestowanie - wyniki tych testów zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

Czyżby koniec Interplay??!

Łosiu, 18 lutego 2002, 10:30

Interplay poinformował w dniu 15 lutego swoich inwestorów, że otrzymał w dniu 14 lutego 2002 informację z giełdy Nasdaq, iż przez ostatnie 30 dni handlowych cena jego akcji nie osiągnęła 1 dolara. Jeśli spółka nie spełni innych wymagań stawianych przez giełdę do dnia 15 maja 2002 r. spółka zostanie wycofana z notowań giełdowych na NASDAQ.

2 miliardy dolarów strat spowodowane przez piractwo komputerowe

Solnica, 18 lutego 2002, 09:20

Amerykański przemysł gier video stracił w ubiegłym roku z powodu piractwa komputerowego przynajmniej 1.9 miliarda dolarów.

Apple mówi NIE!

Łosiu, 18 lutego 2002, 09:09

Ów sprzeciw firmy Apple Computer, Inc. skierowany został przeciwko pojawiającym się ostano nakładkom (tzw. desktop themes) na Windows XP, które upodobniają najnowszy system giganta z Redmond do najnowszego systemu firmy Apple - Mac OS X.