Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lutego 2002

Stronniczy tygodniowy przegląd wiadomości by Soulcatcher

Soulcatcher, 24 lutego 2002, 22:03

Przeglądając statystyki widzę że pomysł zbierania raz w tygodniu ciekawych newsów w jednym miejscu spodobał się wam. W takim razie przechodzimy z fazy beta do wersji retail i od dzisiaj w każdą niedzielę wieczorem pojawi się news zbierający to co ciekawego wydarzyło się przez ostatni tydzień, przygotowywany na podstawie naszych wiadomości. Zapraszam na do przeczytania kolejnego zestawienia.

X-COM: Alliance jednak w produkcji

Fajek, 24 lutego 2002, 12:41

Po ponad roku bez jakiejkolwiek informacji na temat tego tytułu pojawił się znak, iż produkcja X-COM: Alliance jednak nie została zaniechana.

Nowe filmy na bazie gier komputerowych

Sznur, 24 lutego 2002, 10:56

Mimo, iż sukces filmu Tomb Raider można jak na razie traktować jako wyjątek potwierdzający regułę (szczególnie na tle takich deficytowych produkcji jak Final Fantasy, Wing Commander, Street Fighter itp.), żadne porażki filmowych ekranizacji gier komputerowych nie są już chyba w stanie powstrzymać kolejnych prób zarobienia przez filmowców na znanych tytułach. W tym tygodniu doczekaliśmy się aż dwóch zapowiedzi nowych filmów na podstawie gier.

Finite Element Modeling w Pro Race Driver

Sznur, 24 lutego 2002, 09:27

Już w czerwcu na amatorów wyścigów samochodowych czeka nie lada gratka w postaci gry Pro Race Driver. Panowie z Codemasters, pracujący nad tym tytułem, postanowili się rzeczywiście przyłożyć, dzięki czemu od gry możemy oczekiwać niezwykłej wręcz dawki realizmu, którą zapewnić ma system Finite Element Modeling (FEM), symulujący wiernie wszelkie uszkodzenia pojazdów.

Incoming Forces - demo

Solnica, 24 lutego 2002, 03:37

Incoming Forces pojawi się na półkach sklepowych na zachodzie na początku marca, tymczasem już teraz udostępniona została wersja demo tej gry.